top

Dámské větrovky

Dámské větrovky jsou ideální volbou na turistiku i každodenní nošení. Poskytují ochranu před větrným počasím, aby se snížil pocit chladu, který takové počasí způsobuje.
Zobrazení Mřížka Seznam

66 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Větrovka Rab Vital Hoody - purple sage

  wish list

 2. -37%
  Větrovka Montura Flash Sky Jacket - nero/power red

  wish list

 3. -40%
  Dámská bunda On Running Active Jacket - sea

  wish list

 4. -25%
  Dámská bunda Dynafit Vert Wind 65 Jacket - iowa

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

66 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské větrovky - možnosti použití

Náš obchod nabízí modely, které jsou ideální pro různé formy aktivního trávení volného času. Dámské větrovky se liší materiály a konstrukčními detaily, aby vyhovovaly požadavkům horské turistiky, skialpinismu a dynamického pohybu. Pro každou z těchto outdoorových výzev potřebujete oblečení se specifickými vlastnostmi. Proto se bundy vyrábějí v různých střizích, hmotnostech a tloušťkách. Některé jsou určeny pro vyšší teploty, jiné pro nižší. Díky tomu si můžete vybrat ten správný model jak pro svou vášeň, tak pro povětrnostní podmínky.

Dámské větruodolné bundy - jejich výhody

Hledáte model se skvělými větruodolnými vlastnostmi? Určitě ho najdete v našem obchodě. Dámské větrovky se v této oblasti díky své konstrukci osvědčí. To je způsobeno jak použitými vlákny, tak způsobem jejich tkaní. Výrobci často používají inovativní technologie šití a technické materiály. Společnost The North Face často vyvíjí své softshellové modely s využitím technologie Windwall™, Salewa používá Stormwall a Arcteryx spoléhá na Fortius™. Díky těmto pokročilým funkcím jsou poryvy větru téměř neznatelné. K dispozici jsou také dámské větrovky s technologií GORE-TEX® Infinium™. Tento konstrukční prvek zajišťuje úplnou ochranu proti větru. Nemusíte se tak obávat prochladnutí, které se často vyskytuje ve větrném počasí. A když se před nimi ochráníte, budete se cítit pohodlněji, ať už budete na skialpech, nebo se vydáte na trekovou výzvu.

Dámské větrovky se hodí i do outdoorových podmínek

Softshellové bundy se často používají pro outdoorové aktivity, takže musí dbát i na řadu dalších oblastí než jen na větruodolnost. Když je návrháři vytvářejí, velmi často se také snaží, aby byly odolnější. To znamená, že při přímém kontaktu se skalním prvkem při průchodu úzkou spárou je obtížnější se odřít. Dámské větrovky proto budou nabízet své vlastnosti po dlouhou dobu. Navíc bylo dbáno na to, aby poskytovaly vysokou míru volnosti pohybu. To je klíčový prvek při horolezeckých výzvách nebo horských túrách. Výběrem bund v našem obchodě si budete moci vychutnat hladký přechod trasy nebo efektivní výstup na vrchol bez rušivého omezení materiálem. Velká část modelů má také kapuce s technickou konstrukcí. Například jejich speciální konstrukce nazvaná StormHood™. Tento typ kapuce poskytuje vynikající ochranu před povětrnostními vlivy v oblasti hlavy a zároveň umožňuje pohodlné používání přilby. Dobře se také přizpůsobuje pohybům hlavy a nezakrývá zorné pole.

Dámské větruodolné bundy - klasické černé nebo zářivé barvy?

Tyto oděvy vyhoví vkusu dam s různými preferencemi. Nabízíme dámské větrovky, které se vyznačují klasickým designem. Díky tmavomodré nebo černé barvě se skvěle hodí k mnoha dalším prvkům oblečení. Modely s živými barvami zase vypadají zajímavě. Díky nim bude mít vaše oblečení originální povrchovou úpravu. Záleží jen na vás, kterou verzi bundy si vyberete, abyste si užili více než jen technologickou podporu. Díky různým střihům a barvám budete s vizuální stránkou svého technického oblečení plně spokojeni. Na 8a.cz najdete také pánské větrovky.