top

Dámské větruodolné bundy

Dámské větruodolné bundy jsou ideální volbou pro turistiku i každodenní nošení. Poskytují ochranu před větrným počasím, aby se snížil pocit chladu, který takové počasí způsobuje.
48
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

48 položek

na stránce
  1. -10%
    Dámská bunda On Running Active Jacket - sea

    wish list

  2. -39%
    Dámská bunda Columbia FKT II Jacket - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

48 položek

na stránce

Dámské větrovky - možnosti použití

Náš obchod nabízí modely, které jsou ideální pro různé formy aktivního vyžití. Dámské větruodolné bundy se liší materiály a konstrukčními detaily, aby vyhovovaly požadavkům horské turistiky, seskoků padákem a dynamického pohybu. Pro každou z těchto outdoorových výzev potřebujete oblečení se specifickými vlastnostmi. Proto se bundy vyrábějí v různých střizích, hmotnostech a tloušťkách. Některé jsou určeny pro vyšší teploty, jiné pro nižší. Díky tomu si můžete vybrat ten správný model jak pro svou vášeň, tak pro povětrnostní podmínky.

Dámské větruodolné bundy - jejich výhody

Hledáte model se skvělými větruodolnými vlastnostmi? Určitě je najdete v našem obchodě. Dámské větruodolné bundy se v této oblasti díky své konstrukci osvědčí. Je to dáno použitými přízemi i způsobem tkaní. Výrobci často používají inovativní technologie šití a technické materiály. Společnost The North Face často vyvíjí své softshellové modely s využitím technologie Windwall™, Salewa používá Stormwall a Arcteryx spoléhá na Fortius™. Díky těmto pokročilým funkcím jsou poryvy větru téměř neznatelné. K dispozici jsou také dámské větruodolné bundy s technologií GORE-TEX® Infinium™. Tento konstrukční prvek zajišťuje úplnou ochranu proti větru. Nemusíte se tak obávat prochladnutí, které se často vyskytuje ve větrném počasí. A když se před nimi ochráníte, budete se cítit pohodlněji, ať už budete skákat padákem, nebo se vydáte na trekkingovou výzvu.

Dámské větruodolné bundy se hodí i do venkovních podmínek

Softshellové bundy se často používají pro outdoorové aktivity, takže musí dbát i na řadu dalších oblastí než jen na větruodolnost. Když je designéři vytvářejí, velmi často se také snaží, aby byly odolnější. To znamená, že při přímém kontaktu se skalním prvkem při průchodu úzkou štěrbinou je obtížnější se odřít. Dámské větruodolné bundy proto budou nabízet své vlastnosti po dlouhou dobu. Navíc bylo dbáno na to, aby poskytovaly vysokou míru volnosti pohybu. To je klíčový prvek při horolezeckých výzvách nebo horských túrách. Výběrem bund v našem obchodě si budete moci vychutnat hladký přechod stezky nebo efektivní výstup na vrchol bez rušivého omezení materiálu. Velká část modelů má také digestoře s technickým designem. Například jejich speciální konstrukce nazvaná StormHood™. Tento typ kukly poskytuje vynikající ochranu před povětrnostními vlivy v oblasti hlavy a zároveň umožňuje pohodlné používání přilby. Dobře se také přizpůsobuje pohybům hlavy a nezakrývá zorné pole.

Dámské větrovky - klasická černá nebo zářivé barvy?

Tyto oděvy vyhoví vkusu dam s různými preferencemi. Nabízíme dámské větrovky, které se vyznačují klasickým designem. Díky námořnické modři nebo černé barvě se skvěle hodí k mnoha dalším prvkům oblečení. Živě barevné modely jsou velmi zajímavé na pohled. Díky nim bude mít vaše oblečení originální povrchovou úpravu. Záleží jen na vás, kterou verzi bundy si vyberete, abyste si užili více než jen technologickou podporu. Díky různým střihům a barvám budete s vizuální stránkou svého technického oblečení plně spokojeni.