top

Dámské ponožky na běhání

Pokud se rozhodnete překonávat rychlé vzdálenosti a chcete se vyhnout nepohodlí, musíte nosit dámské ponožky na běhání . Jsou nezbytným doplňkem trailové obuvi.
Zobrazení Mřížka Seznam

165 výrobky

na stránce
  1. -8%
    Ponožky Stance Tectonic 3 Pack - multi

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

165 výrobky

na stránce
Vymazat

Funkční dámské běžecké ponožky

Dámské běžecké ponožky se od pánských často liší pouze velikostí a designem. Z hlediska vlastností jsou modely určené pro ženy a muže podobné. Modely z odolných materiálů se vyznačují velmi pevnou vazbou, ale také vysokou prodyšností. Zaručují volnou cirkulaci vzduchu a pomáhají udržovat příjemné a suché klima u pokožky. Ponožky pro běžce určené speciálně pro milovnice této sportovní disciplíny, jako doplněk k trailovým botám, skládají zkoušku nadprůměrně. Perfektně spolupracují s běžeckou obuví, což znamená maximální pohodlí při energickém překonávání vzdáleností. Při rozhodování, které běžecké ponožky jsou pro vás vhodné, zvažte další vlastnosti. Patří mezi ně například bakteriostatické vlastnosti. Ponožky ze syntetických vláken se speciální konstrukcí snižují riziko vzniku alergií a podráždění. Další výhodou je zpomalení tvorby nepříjemného zápachu během používání.

Dámské běžecké ponožky skvěle doplní vaši běžeckou obuv

Speciální konstrukce, kterou se vyznačují běžecké ponožky, znamená, že riziko jejich uklouznutí bylo minimalizováno. V důsledku toho se také snižuje tendence k tvorbě otlaků nebo odřenin. I při delším nošení jsou běžecké ponožky pohodlné. Každý další kilometr tak uběhnete s nezměněnou úrovní pohodlí. Nemusíte se obávat, že by náročný terén negativně ovlivnil vlastnosti modelu. Správný střih je zárukou, že ponožky nebudou klouzat ani se rolovat. Zesílené části v oblasti paty a špičky a použití odolnějších materiálů jsou způsoby, jak zvýšit odolnost klíčových oblastí. Díky tomu, že je model speciálně vyztužen v částech, kde je obzvláště vystaven oděru, se zvyšuje odolnost celé konstrukce.

Běžecké ponožky - dámské styly a vzory

Běžecké ponožky by měly být nejen pohodlné a odolné, ale také vizuálně atraktivní. Jak víte, při výběru konkrétního modelu se každý do jisté míry řídí také stylem. Co se týče běžeckých ponožek, jejich nabídka je velmi široká. Týká se to jak vzorů a barev, tak i střihů. Fanynky dynamického běhu si proto mohou vybrat dlouhé nebo krátké běžecké ponožky nebo ponožky pro zimní či letní běh. Klíčové vlastnosti zůstávají podobné, zatímco typ materiálu, hmotnost nebo tloušťka se mění. Neřiďte se však pouze těmito parametry. To, že je model tenčí, neznamená, že bude méně hřát. Varianty vyrobené například z merino vlny nejsou příliš silné, ale pomáhají udržet správné klima v blízkosti pokožky. Vlákna Coolmax® také zabraňují zadržování vlhkosti na pokožce. Čtyřkanálová konstrukce účinně odvádí vlhkost a transportuje ji ven. I v horkém počasí a při intenzivním tréninku zůstane pokožka vašich nohou příjemně suchá.

Dámské běžecké ponožky v internetovém obchodě 8a.cz

Široký sortiment běžeckých ponožek najdete v internetovém obchodě. 8a.cz. Můžete si vybrat ze široké nabídky, která dokonale splní vaše očekávání. Obchod má v nabídce dlouhé i krátké varianty, pánské i dámské běžecké ponožky, zimní i letní modely. Každá běžkyně si mezi těmito výrobky světových značek najde ty, které nejen splňují její očekávání, ale také vyhovují jejímu vkusu. Hledáte model v tlumených barvách? Nebo si možná chcete dovolit trochu šílenství? Užijte si svobodu volby a sáhněte po běžeckých ponožkách, které nejen poskytují oporu, ale také vypadají stylově.