top

Dámské mikiny 1/2 zip

Mikiny s 1/2 zipem chrání tělo před chladným vzduchem a nepříjemnými vlivy počasí. Měly by být součástí šatníku každé ženy, která se chce zahřát v zamračeném dni.
Zobrazení Mřížka Seznam

95 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Fleecová mikina Marmot Olden Polartec 1/2 Zip - blue

  wish list

 2. -40%
  Dámská mikina Maloja Blaumeise - rosewood

  wish list

 3. -31%
  Mikina se zipem 1/2 Ziener Japra- ice

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

95 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské mikiny na 1/2 zip zvýrazňují přednosti žen v různých kombinacích

Každý outdoorový nadšenec by měl mít funkční oblečení vhodné do různých povětrnostních podmínek. Počasí pod širým nebem může být nepředvídatelné a dámské mikiny na 1/2 zip doplní outfit o variantu vhodnou pro mírné teploty. Jakákoli aktivita může být místo důvodu ke spokojenosti nepříjemná, pokud máte na sobě nepohodlné oblečení. Abyste snížili riziko nepohodlí, stačí se zamyslet nad výběrem stylových prvků. Pokud si vybíráte oblečení na večerní posezení s přáteli nebo na pohodové kempování, musíte brát v úvahu trochu jiné vlastnosti než při výběru sportovního oblečení. Mikiny se zapínáním na půl zipu jsou k dispozici ve městské i sportovní verzi.

Dámské mikiny na 1/2 zip podporují pohyb díky ženskému střihu

Dámské mikiny na 1/2 zip jsou užitečné za různých okolností. Hodně záleží na materiálech, ze kterých jsou vyrobeny. Lze je používat při intenzivním tréninku, pokud má tkanina technické vlastnosti. Jako jedna z hřejivých vrstev pak funguje výjimečně dobře. Pokud je daný model určen pro sportovce, pravděpodobně se vyznačuje mimo jiné schopností účinněji odvádět vlhkost. Má také vynikající prodyšnost. Městské modely budou výjimečně dobře navržené z vizuálního hlediska. Turistický účel vede designéry k rozhodnutí o umístění kapes. Co se týče střihu, měl by vždy poskytovat dostatek volnosti pohybu a neomezovat. Nezáleží na tom, zda je mikina jen stylovým doplňkem nošeným na líné procházce nebo funkční ochranou před chladem.

Dámské mikiny na 1/2 zip se vyznačují pohodlným ženským střihem

Výběr mezi střihy dámských mikin na 1/2 zip je velmi široký. Fleecové verze jsou měkké na dotek a jistě se hodí pro každodenní použití. Modely z technických tkanin s mírně vypasovanějším střihem v kombinaci s membránovou bundou a spodním prádlem mohou vytvořit funkční komplet pro chladnější dny. V systému vrstveného oblečení vás nezklamou, protože jejich konstrukce byla připravena tak, aby se neshrnovaly a nezpůsobovaly nepohodlí. Díky dobrému přizpůsobení je spolupráce vrstev velmi dobrá. Ještě lepší úroveň podpory získáte, pokud mají modely hybridní konstrukci. Nejenže dokonale spolupracují s pohyby těla, ale mohou také mnohem přesněji zlepšit jeho výkon. Je to proto, že v částech, kde je potřeba více tepla, se používají jiné materiály než v částech, kde je důležitější lepší větrání a prodyšnost.

Mikiny na 1/2 zip - dámské modely s mnoha výhodami

Každá outdoorová nadšenkyně si může vybrat z různých modelů svrchního oblečení. Výrobci nabízejí softshellové bundy, membránové bundy, mikiny s kapucí nebo mikiny na zip. Dámské střihy vytvářejí návrháři tak, aby skvěle podporovaly pohyb žen a dobře seděly na siluetě. Varianty různých značek mohou mít také kapuci, která je užitečná za špatného počasí, aby chránila hlavu před deštěm nebo nepříjemnými poryvy větru. Pokud model takový límec nemá, může mít vyšší límec, který chrání krk před chladem. Tato verze bude dobrou volbou jako vrstva nošená pod membránovou bundou s kapucí. Pod další vrstvu se lépe vejde.

Kapsy dámské mikiny na 1/2 zip na drobnosti budou vždy po ruce

Dámské mikiny na 1/2 zip by měly při nošení pod další vrstvou splňovat očekávání především z hlediska pohodlí a funkčnosti látky. Verze, které se nosí jako jediný svrchní oděv, by však měly být také praktické. Takovým řešením jsou kapsy, které výrazně zvyšují komfort používání. Výrobci v turistických a městských modelech jich obvykle umisťují více. Obvykle mají dvě boční kapsy, ale někdy také malou kapsu na hrudi. Stále oblíbenějším řešením je klokaní kapsa, což je jeden úložný prostor s přístupem z obou stran. Sportovní mikiny, mimo jiné kvůli většímu významu lehkosti, zpravidla nemají kapsy. To je dáno také potřebou maximálního pohodlí. Sportování s vycpanými kapsami rozhodně takové není.