top

Dámské funkční kalhotky

Dámské termoaktivní slipy zaručují maximální volnost pohybu nejen při horských výzvách. Modely vyrobené z technických materiálů mají vynikající vlastnosti při námaze.
38
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

38 položek

na stránce
  1. -26%
    Kalhotky Patagonia Active Hipster - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

38 položek

na stránce

Termoaktivní kalhotky pro aktivní ženy

Dámské termoprádlo je nedílnou součástí technického oblečení. Spodní prádlo v něm hraje nesmírně důležitou roli. Je to první vrstva, která přichází během dne do styku s pokožkou, a proto se musí vyznačovat jedinečnými vlastnostmi. Aby sada technického oblečení splnila svůj účel, měly by být jednotlivé vrstvy vyrobeny z technických materiálů, které zajišťují velmi vysokou prodyšnost a dokáží se účinně vypořádat s nadměrnou vlhkostí vznikající při námaze. Proto jsou správně zvolené dámské kalhotky tak důležité. Modely jsou připraveny zejména s ohledem na aktivní ženy a osvědčí se při turistických výletech, horských výpravách i při provozování mnoha sportů.

Dámské termoaktivní kalhotky jsou moderní materiály

Dámské punčochové kalhoty jsou vyráběny z materiálů, jejichž vlastnosti jsou speciálně vybrány tak, aby vyhovovaly potřebám nositelky. Maximální prodyšnost zaručují technické modely ze syntetických vláken. Sportovní kalhotky vám umožní účinně se vypořádat s vlhkostí vznikající při fyzické aktivitě. Skvěle se hodí k softshellovým nebo membránovým kalhotám. Dámské termoaktivní kalhotky jsou vyrobeny z nylonu, polyesteru nebo polypropylenu. Tato vlákna neabsorbují vodu. Díky speciálním vazbám použitým ve spodním prádle jsou materiály příjemné na dotek a kromě technických vlastností nabízejí i vysoký komfort při používání. Dámské termoaktivní kalhotky jsou rovněž vyrobeny z přírodní merino vlny. Tento materiál byl outdoorovými firmami znovuobjeven teprve nedávno. Díky svým vynikajícím vlastnostem se však rychle stal velmi oblíbeným. Je velmi příjemná na dotek, má přirozené vlastnosti proti zápachu a schne rychleji než bavlna. Vlna merino je také známá pro své vynikající izolační vlastnosti. Skvěle udržuje optimální teplotu v blízkosti těla i v chladnějších dnech.

Nejlepší dámské termoaktivní kalhotky v obchodě 8a.cz

Nabízíme dámské termoaktivní spodky od značek Icebreaker, Brubeck, Sensor a mnoha dalších předních výrobců outdoorového oblečení. Všechny modely jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a volnost při fyzické aktivitě. Ploché švy, pružné vlastnosti materiálů a střihy, díky kterým vše dokonale padne, jsou jejich nejdůležitějšími vlastnostmi. Jsou optimální volbou pro každé technické oblečení. Dámské termoaktivní slipy jsou vhodné na běhání v parku, několikahodinový trekking na stezce nebo lezení ve vysokých horách.