top

Dámské funkční kalhotky

Dámské termoaktivní slipy zaručují maximální volnost pohybu nejen při horských výzvách. Modely vyrobené z technických materiálů mají vynikající vlastnosti při námaze.
Zobrazení Mřížka Seznam

35 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

35 výrobky

na stránce
Vymazat

Funkční kalhotky pro aktivní ženy

Dámské funkční kalhotky jsou nedílnou součástí technického oblečení. Spodní prádlo v něm hraje nesmírně důležitou roli. Je to první vrstva, která přichází během dne do styku s pokožkou, a proto se musí vyznačovat jedinečnými vlastnostmi. Aby sada technického oblečení splnila svůj účel, měly by být jednotlivé vrstvy vyrobeny z technických materiálů, které zajišťují velmi vysokou prodyšnost a dokáží se účinně vypořádat s nadměrnou vlhkostí vznikající při námaze. Proto jsou správně zvolené dámské kalhotky tak důležité. Modely jsou připraveny zejména s ohledem na aktivní ženy a osvědčí se při turistických výletech, horských výpravách i při provozování mnoha sportů.

Dámské funkční kalhotky - moderní materiály

Dámské kalhotky jsou vyráběny z materiálů, jejichž vlastnosti jsou speciálně vybrány tak, aby vyhovovaly potřebám uživatelky. Maximální prodyšnost zaručují technické modely ze syntetických vláken. Sportovní kalhotky vám umožní účinně se vypořádat s vlhkostí vznikající při fyzické aktivitě. Skvěle se hodí k softshellovým nebo membránovým kalhotám. Dámské funkční kalhotky jsou vyrobeny z nylonu, polyesteru nebo polypropylenu. Tato vlákna neabsorbují vodu. Díky speciálním vazbám použitým ve spodním prádle jsou materiály příjemné na dotek a kromě technických vlastností nabízejí i vysoký komfort při používání. Dámské funkční kalhotky jsou rovněž vyrobeny z přírodní merino vlny. Tento materiál byl outdoorovými firmami znovuobjeven teprve nedávno. Díky svým vynikajícím vlastnostem se však rychle stal velmi oblíbeným. Je velmi příjemný na dotek, má přirozené vlastnosti proti zápachu a schne rychleji než bavlna. Merino vlna je také známá pro své vynikající izolační vlastnosti. Skvěle udržuje optimální teplotu v blízkosti těla i v chladnějších dnech.

Nejlepší dámské funkční kalhotky v obchodě 8a.cz

Nabízíme dámské funkční kalhotky od značek Icebreaker, Brubeck, Sensor a mnoha dalších předních výrobců outdoorového oblečení. Všechny modely jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a volnost při fyzické aktivitě. Ploché švy, pružné vlastnosti materiálů a střihy, díky kterým vše dokonale padne, jsou jejich nejdůležitějšími vlastnostmi. Jsou optimální volbou pro každé technické oblečení. Dámské funkční kalhotky jsou vhodné na běhání v parku, několikahodinový trekking na stezce nebo lezení ve vysokých horách.