top

GORE-TEX SHAKEDRY™

GORE-TEX SHAKEDRY™ je skutečnou revolucí v technickém oblečení pro vysoce intenzivní sporty. Běžecké bundy do zimy nebo do deště mohou být 100% nepromokavé a přitom fantasticky dýchat! A po běhu stačí bundou lehce zatřást a je opět suchá.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -8%
  Bunda GORE-TEX Maloja Spih NOS - moonless
  Bunda GORE-TEX Maloja Spih NOS - moonless
  včetně DPH 7149 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5849 Kč (+23%)
  Doporučená cena výrobce 7840 Kč (-8%)
  EXTRA –10% S KÓDEM EXTRA10

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Lehké a prodyšné

Moderní technologie vytvořily zcela novou konstrukci, která je nejen lehčí, poskytuje ještě účinnější prodyšnost, ale také fantastickou ochranu proti vodě. To vše je možné díky odstranění vnějšího materiálu z laminátu. To výrazně zlepšuje výkonnost oděvu, která je nezbytná pro udržení správného klimatu uvnitř během intenzivního cvičení. Stejně jako všechny ostatní oděvy s výrazným černo-zlatým logem poskytuje GORE-TEX SHAKEDRY™ vynikající nepromokavou ochranu i v tom nejsilnějším dešti. Díky minimalistické velikosti balení si ji můžete vzít s sebou na každý trénink nebo túru a chránit se před proměnlivým počasím. Oblečení GORE-TEX Active s technologií SHAKEDRY™ je určeno pro běžce a cyklisty, kteří se rychle pohybují bez batohu. Umožňuje udržet optimální klima i během intenzivní aktivity.

Výhody materiálu GORE-TEX SHAKEDRY™

Plná funkčnost: Membrána GORE-TEX SHAKEDRY™ maximalizuje lehkost a skládá se do minimalistické velikosti, takže se nyní bundy vejdou do bočních kapes malého batohu! Toto řešení bylo vytvořeno pro sportovce a milovníky hor, kteří se pohybují rychlým tempem bez zavazadel a s minimalistickým vybavením. Díky odstranění vrstvy vnějšího materiálu, která by mohla zmoknout, můžete bundu vysušit pouhým setřesením kapek vody, které se na jejím povrchu nahromadí. Díky tomu je plášť i po vyrojení během chvíle suchý. Speciálně vyvinutá podšívka zaručuje vysoký parametr prodyšnosti, který umožňuje udržet suché klima v blízkosti pokožky i při extrémní námaze. Běhejte, chodte, jezděte na kole - bez ohledu na předpověd deště. V oblečení s plně nepromokavou membránou můžete být vždy v suchu a po ruce.

Neuvěřitelná lehkost: použitá konstrukce je extrémně tenká, a proto ultralehká. Je ideální na rychlé tratě nebo na běžky. Oblečení využívající tuto technologii lze sbalit do neuvěřitelně malých rozměrů pro přepravu (celá bunda není větší než střední jablko!). Proto jsou výrobky využívající tuto technologii optimální volbou při pohybu zcela bez batohu, kdy se vše potřebné vejde například do malého bederního pásu, nebo při použití minimalistických běžeckých vest (v případě bundy Dynafit - batoh se vejde pod bundu!).

Dýchatelnost: díky odstranění vnější tkaniny GORE-TEX® ACTIVE s technologií SHAKEDRY™ nabízejí bundy ještě vyšší úroveň prodyšnosti než tradiční konstrukce. Vodní pára může být efektivněji odváděna ven a podšívka příjemná na dotek rychle zachycuje vlhkost z pokožky.

Plná ochrana proti dešti: Technologie GORE-TEX SHAKEDRY™ poskytuje spolehlivou ochranu proti vodě i při nejsilnějších lijácích nebo bouřkách. Vlhkost se zadržuje na povrchu membrány, odkud ji lze snadno odvést pouhým prudkým setřesením kapek vody. Toto řešení zajišťuje plnou vodotěsnost i v nejhorším počasí.

Membránová konstrukce

GORE-TEX® Active s technologií SHAKEDRY™ je pokročilá konstrukce, která zcela mění vnímání předchozích řešení. Laminát zcela odstraňuje vnější tkaninu. To, co je viditelné pouhým okem, je membrána, která zadržuje vodu. Díky tomu voda nezhoršuje prodyšnost a bunda si za všech okolností zachovává maximální nepromokavost. Druhou vrstvu laminátu tvoří podšívka příjemná na dotek, která urychluje transport vlhkosti z těla do membrány a následně ven. Zajišťuje příjemné podmínky při aerobním cvičení a je také příjemný pro pokožku. Téměř neviditelná vrstva chrání membránu před oděrem (i když samozřejmě není tak mechanicky odolná jako vrstva tkaniny!) a její odolnost vůči absorpci vlhkosti znamená, že ani po mnoha hodinách lijáku nenasákne a nepřibere na váze.