top

Dámské boty Hanwag

Dámské boty Hanwag jsou klasické turistické a horské boty, které nabízejí bezkonkurenční pohodlí na stezkách. Modely s různou výškou horní části se dobře hodí na krátké túry i dlouhé treky.
Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

na stránce
 1. -29%
  Dámské outdoorové boty Hanwag Arnside - petrol/mint

  wish list

 2. -20%
  Dámské boty Hanwag Ferrata II GTX - black/ocean

  wish list

 3. -20%
  Dámské trekové boty Hanwag Tatra II - brown

  wish list

 4. -20%
  Dámské trekové boty Hanwag Nazcat GTX - brown

  wish list

 5. -20%
  Dámské trekové boty Hanwag Yukon Lady - brown

  wish list

 6. -16%
  Dámské trekové boty Hanwag Alaska GTX Lady - brown

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

33 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámská obuv Hanwag pro milovníky klasické obuvi

Značka Hanwag má mimořádně bohatou tradici v navrhování a výrobě horské obuvi. Léty získané znalosti vedou k dokonalé znalosti anatomie ženských nohou. Proto se dámské boty Hanwag vyznačují vysokým komfortem používání. Většina modelů je zachována v tradičním stylu horských bot. Ačkoli se některé z nich mohou zdát na první pohled trochu těžké, nabízejí optimální podmínky pro nohy během túry. I na delších trasách je riziko vzniku otlaků malé. Poskytují také správnou kombinaci tlumení a opory nohy, které jsou na stezce nezbytné. Turistická obuv do hor musí na jedné straně dostatečně tlumit nárazy a na druhé straně musí zajistit, aby byl každý krok na nerovném horském povrchu dostatečně stabilní.

Hanwag - dámská turistická a treková obuv

Obuv německého výrobce zahrnuje velmi rozmanité modely pro mnoho aktivit. Nejlehčí dámská obuv vynikne při lehčích výletech do terénu, při cestování i v každodenním životě. Nabízejí skvělý vzhled a maximální pohodlí. Trekingová obuv s vyšším svrškem jsou modely určené pro o něco delší túry. Díky vysokému střihu lépe podpírají kotník, což je velmi důležité při pohybu s těžkým batohem. Jsou optimální volbou pro vícedenní túry v horách i v lehčím terénu. Mezi dámskými botami Hanwag jsou také technické horské modely, které vám umožní používat je v náročnějším terénu. Na sněhu se vám bude hodit možnost připevnění poloautomatických maček a zvýšená tuhost vám umožní jistý pohyb po skalnatých hřebenech. Samostatnou skupinou jsou dámské turistické boty. Jedná se o charakteristické boty, obvykle s nízkým svrškem, určené do náročného technického terénu. Jsou vynikající volbou pro via ferraty i náročnější horské stezky, kde se pohybujeme s menším množstvím zavazadel.

Dámská obuv Hanwag je tradice a modernost

Značka dokázala dokonale skloubit svou dlouholetou tradici s moderními technologickými řešeními. Klasická řešení se projevují především ve svršcích dámské obuvi. Tradiční kůže, z níž jsou vyrobeny, je materiál, který se v obuvnickém průmyslu osvědčuje již desítky let. To dává horské a trekingové obuvi tradiční charakter a vzhled. Většina modelů je však vybavena pokročilou membránou GORE-TEX®, která zajišťuje velmi vysokou odolnost proti vodě. Poskytuje vynikající ochranu proti dešti a sněhu a výrazně zvyšuje použitelnost bot. Kromě toho je u značného počtu modelů použita moderní podrážka Vibram®. Tyto běhouny a pryžové směsi, speciálně vyvinuté pro horský terén, úspěšně kombinují vysokou přilnavost s odolností proti oděru, která je potřebná při kilometrech jízdy po kamenitém nebo skalnatém terénu.

Plný výběr dámské obuvi Hanwag v obchodě 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký výběr dámské obuvi Hanwag pro všechny milovnice horské turistiky a zdolávání vrcholů. Ať už dáváte přednost chůzi v lehčím terénu, nebo zdolávání strmých horských vrcholů, správně zvolená dámská obuv Hanwag vám jistě zajistí vynikající výkon. Optimální přizpůsobení každého modelu tvaru ženského chodidla zaručuje nejvyšší úroveň pohodlí.