top

Cyklistické kraťasy Maloja

Cyklistické šortky Maloja nabízejí maximální pohodlí na krátké výlety i dlouhé cesty. V nabídce značky najdete různé cyklistické šortky přiléhavého střihu i volnějšího střihu.
19
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce
 1. -32%
  Cyklistické enduro kraťasy Maloja Aual - honey

  wish list

 2. -32%
  Cyklistické šortky Maloja Aual - moss

  wish list

 3. -32%
  Cyklistické enduro kraťasy Maloja Pin - glow

  wish list

 4. -32%
  Cyklistické kraťasy Maloja Pin - moonless

  wish list

 5. -32%
  Cyklistické kraťasy Maloja Fuorn - midnight

  wish list

 6. -32%
  Cyklistické šortky Maloja Fuorn - moss

  wish list

 7. -32%
  Cyklistické šortky Maloja Stagias - rosewood

  wish list

 8. -32%
  Cyklistické kraťasy Maloja Stagias - midnight

  wish list

 9. -32%
  Cyklistické šortky Maloja Telvet Bib - moonless

  wish list

 10. -29%
  Cyklistické kraťasy Maloja Pin - moss

  wish list

 11. -29%
  Cyklistické kraťasy Maloja Rosso - night sky

  wish list

 12. -29%
  Cyklistické kraťasy Maloja Rosso - moss

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce

Cyklistické šortky Maloja - mnoho modelů pro ni i pro něj

Maloja je značka, která se zaměřuje na maximální kvalitu zpracování svých výrobků. Každý z nich je vyroben na základě vysoce kvalitních látek a designu propracovaného do nejmenších detailů. Nejinak je tomu i v případě šortek na kolo Maloja Značka nabízí širokou škálu produktů pro ni i pro něj. Od lehkých šortek pro turistiku až po pokročilé modely s tlumicími vložkami. Široká nabídka modelů vám umožní dokonale přizpůsobit výrobky této značky vašim individuálním preferencím. Za zmínku stojí také to, že většina cyklistických produktů této značky se vyrábí v Itálii.

Vynikající zpracování a ekologický design

Cyklistické kraťasy Maloja jsou vyrobeny z moderních syntetických tkanin. Ty se vyznačují řadou vlastností, které jsou pro cyklisty žádoucí. Především velmi dobře absorbují vlhkost a okamžitě ji odpařují, což nám umožňuje užívat si příjemně suchou pokožku i při největší námaze. Kromě rychleschnoucích vlastností se tyto tkaniny mohou pochlubit také značnou odolností, která je při jízdě na MTB velmi důležitá. Cyklistické kraťasy Maloja jsou však nejen funkční, ale také, jak se na značku sluší a patří, velmi šetrné k životnímu prostředí. Ve složení každého modelu tak najdete recyklovaná syntetická vlákna. Díky tomu jsou vaše šortky od německého výrobce nejen funkční, ale také mimořádně udržitelné.

Podívejte se na cyklistické šortky Maloja v našem internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete nejen šortky, ale také cyklistická trička Maloja Správně zvolená sada cyklistického oblečení vám umožní vychutnat si každý další kilometr. Vysoká prodyšnost konstrukce v kombinaci s rychleschnoucími vlastnostmi zajistí maximální tepelný komfort. V nabídce značky jsou také kraťasy s tlumicími vložkami, které jsou ideální pro dlouhé jízdy, například při amatérských MTB závodech. Kolekce zahrnuje jak pánské, tak dámské modely, takže si každý může najít dokonalý produkt, který vyhovuje jeho postavě a cyklistickým plánům.