top

Ciele

Ciele Athletics to jsou oblečení a doplňky pro běžce propracované do nejmenších detailů. Kanadská značka si získala velkou oblibu díky fenomenálním kšiltovkám. Aktuálně má v nabídce také běžecká trička a kšiltovky.
Zobrazení Mřížka Seznam

30 výrobky

 1. -35%
  Rychleschnoucí triko Ciele FSTT Shirt - dose

  wish list

 2. -36%
  Tričko Ciele NSB - logan

  wish list

 3. -33%
  Kšilt Ciele RPD Visor SC - eastman

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

30 výrobky

Vymazat

Historie značky Ciele Athletics

Ciele Athletics je jednou z mladých, ale rychle rostoucích značek na trhu s běžeckým oblečením. Její příběh začal velmi nenápadně, výrobou jedinečných běžeckých čepic. Zakladatelé Jeremy Bresnen a Mike Giles se rozhodli vytvořit jedinečný produkt pro běžce - nejpropracovanější běžeckou čepici vůbec. Proč si vybrali právě tento kus běžeckého oblečení? Za prvé nemohli na trhu najít model, který by splňoval všechny jejich požadavky. Za druhé, díky zaměření na jednoduchý produkt bylo možné vytvořit jedinečnou čepici, která by byla propracovaná do nejmenších detailů. To, co vedlo návrháře společnosti Ciele při tvorbě prvního modelu, byla touha dosáhnout dokonalé běžecké čepice, která by spojovala všechny nejlepší vlastnosti běžeckých čepic, které kdy byly vytvořeny.

Čepice musela být především pohodlná a dobře sedět na hlavě, aby se při fyzické aktivitě nepohybovala. Kromě toho musela být vyrobena z materiálů odvádějících vlhkost. To je základem veškerého oblečení, které běžci používají. Čepice Ciele Athletics měla navíc poskytovat ochranu před škodlivým UV zářením. To ale není vše. Navíc byla vybavena reflexními prvky, které byly po setmění dobře viditelné a zvyšovaly viditelnost uživatele. Kšiltovka je také vybavena vysoce flexibilním kšiltem, který vám umožní přizpůsobit si kšiltovku svým potřebám a snadno ji přenášet například v kapse. Všechny tyto prvky jsou propojeny vynikajícím stylem. Díky modernímu designu ji budete rádi nosit jak na závodech nebo běžeckých trénincích, tak při každodenních pochůzkách ve městě. Takto propracovaná čepice odstartovala historii značky Ciele. Brzy si získala oblibu mezi běžci a pak i mezi mnoha známými sportovci, kteří ocenili její výjimečné výkonnostní vlastnosti.

Produkty Ciele Athletics

Ačkoli si kanadská značka již získala pozornost a dobře se rozvíjí v mnoha zemích světa, pomalu zavádí do své nabídky nové produkty. Zakladatelé značky jsou přesvědčeni, že je nutné zachovat stejnou špičkovou kvalitu zpracování, designu a použitých materiálů jako v případě prvních kšiltovek, které značce zaručily tak velký úspěch. V současné době nabídka zahrnuje pouze vybrané prvky běžeckého oblečení, ale neustále se systematicky rozšiřuje. Z produktů Ciele Athletics stojí za zmínku, že se výrazně rozšířila řada modelů s kšiltem, která nyní zahrnuje mnohem větší výběr modelů s různými střihy. K nim se přidaly také běžecké čepice na zimu, které poskytují vynikající ochranu před chladem nejen při tréninku v chladnější části roku, ale především při každodenním nošení. Kolekce výrobce zahrnuje také klasická trička ideální pro večerní trénink v parku. Nabízejí zrychlený odvod vlhkosti a mimořádně příjemný na dotek materiál.

Kanadská značka se zaměřuje na ekologická řešení

Lidé, kteří tvoří společnost Ciele Athletics, si dobře uvědomují, jak velký tlak klade výroba oděvů na životní prostředí. Proto se snaží snížit svůj vlastní příspěvek ke znečištění. Jedním ze způsobů, jak toho dosahuje, je používání recyklovaného polyesteru na výrobu čepic, který dodává světový lídr v této oblasti, značka Repreve. Tím se minimalizuje množství odpadu. Je to proto, že se používá jak polyester z použitých nápojových lahví, tak výrobní odpad z továren. Kromě toho se šetří přírodní zdroje a snižuje se množství energie potřebné k výrobě výrobků. Kromě recyklovaného polyesteru se na výrobu triček používá také organická bavlna. Pěstuje se s menší spotřebou chemikálií a vody. Značka také úzce spolupracuje s výrobci obalů a visaček ve snaze eliminovat nadbytečný odpad a suroviny používané pro tyto předměty.

Běžecké oblečení Ciele si můžete koupit online na 8a.cz

Nabízíme široký výběr výjimečných produktů od kanadského výrobce. Trička a čepice pro běžce znamenají výjimečné pohodlí, moderní materiály a skvělý design, díky kterému po nich sáhnete nejen při tréninku nebo závodech, ale i každý den. Každý výrobek je propracovaný do nejmenšího detailu, takže zaujme i ty nejnáročnější uživatele.