top

Chaco

Chaco je značka specializující se na navrhování a výrobu outdoorových sandálů. Společnost založená nadšencem raftingu nabízí sandály s velmi odolnou strukturou a podrážkou, která nabízí výjimečně vysokou přilnavost. V naší nabídce najdete produkty Chaco pro letní turistické výlety i každodenní použití.
14
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce

Historie značky Chaco

V roce 1989 měl coloradský instruktor raftingu vizi univerzální obuvi, která by se hodila pro jakékoli dobrodružství na vodě. Byly to jedinečné sandály. Spolu s nápadem už pro ně měl i logo - gekona. Tak se zrodila značka Chaco, která od té doby poskytuje příznivcům raftingu, kajaku, ale i outdooru a turistiky špičkovou obuv pro letní aktivity. Čím se tyto sandály odlišují od konkurence? Především používají konstrukci pásku ve tvaru písmene Z. Umožňuje vysokou stabilitu chodidla a zároveň poskytuje dokonalé tvarové přizpůsobení. Navíc pásky nebyly k sandálu přilepené, ale vedly v podrážce. Díky tomu se celek vyznačoval nebývalou robustností. Velmi důležitou součástí sandálů Chaco byla také podrážka. Měkká a velmi přilnavá guma vynikala na kluzkých kamenech na dně řek a potoků. Podrážky s vynikající trakcí dnes poskytují jistotu při každém kroku na každé cestě.

Dnes se sandály Chaco vyrábějí v úplně jiném rozsahu než na začátku existence značky. O to důležitější je pečovat o životní prostředí a dodržovat etický kodex. Jedním ze základních principů společnosti zůstává poskytovat svým zákazníkům pouze nejkvalitnější, osvědčené a trvanlivé výrobky. Sandály od tohoto výrobce nejsou nákupem na jednu sezónu. Značka Chaco podporuje opravy a používání svých výrobků po co nejdelší dobu, čímž snižuje svou uhlíkovou stopu a brání tomu, aby skládky byly zaplaveny tisíci žabek nebo sandálů na jedno použití. Kromě vlastních aktivit souvisejících s produkty společnost Chaco aktivně podporuje známé ekologické a sociální organizace, které propagují udržitelnou a uvědomělou turistiku. Podpora moderních outdoorových aktivit, které mají co nejmenší dopad na divokou přírodu a přispívají k její ochraně, je jedním z cílů značky.

Rozmanitá nabídka společnosti Chaco

V průběhu let a s rozvojem společnosti se nabídka výrobce se sídlem v USA neustále rozšiřovala. V současné době značka nabízí kromě sandálů také žabky a lehké boty. Všechny výrobky lze rozdělit do 3 hlavních kolekcí. První z nich je Water Life. Skládá se z obuvi určené pro použití ve vodě. Zde najdete například ikonické sandály Chaco Z, které nabízejí vynikající stabilitu pro nohu. Modely z této kolekce mají vynikající přilnavost, takže jsou ideální pro všechny vodní aktivity. Jsou ideální nejen pro rafting, ale také pro jízdu na kajaku, plachtění nebo prosté kempování u jezera. Jedná se o velmi univerzální modely, které se často volí i pro turistiku.

Druhou kolekcí je Chaco Beach Life. Tyto modely jsou určeny především pro letní rekreaci. Zde vládnou lehké žabky, které vašim nohám poskytnou maximální pohodlí. Tyto boty jsou ideální na pláž i pro večerní relaxaci. Snadno se vám vejdou do kufru na každou letní dovolenou. Poslední skupinou výrobků je kolekce obuvi Mountain Life. Od sandálů až po lehké boty Chaco, které si rádi obujete, když budete odpočívat po dni stráveném v těžké horské obuvi. Jedná se o jednoduše pohodlnou obuv pro každodenní nošení, která díky svému outdoorovému designu a pohodlí osloví všechny outdoorové nadšence. Široký výběr designových řešení a barev umožňuje každému najít tu správnou obuv pro jeho potřeby.

Prohlédněte si letní obuv Chaco v obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě nabízíme široký výběr modelů této americké značky. Moderní a pohodlné sandály se hodí na všechny letní výlety. Mezi modely najdete jak turistické sandály, které dobře drží nohu, tak velmi lehké žabky, které jsou ideální na pláž. Pokud hledáte pohodlnou letní obuv, kterou prověřily tisíce aktivních lidí, určitě zvažte modely tohoto výrobce. Prohlédněte si boty a sandály Chaco v obchodě 8a.cz!