top

Čepice Kanfor

Kanfor® jsou technické modely komínových uzávěrů a komínových těles, které se osvědčí i v těch nejnepříznivějších povětrnostních podmínkách. Perfektně sedí na hlavě, takže přes ně můžete nosit další helmu.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -23%
  Čepice Kanfor Acon - black
  Čepice Kanfor Acon - black
  včetně DPH 379Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 329Kč (+16%)
  Doporučená cena výrobce 498Kč (-23%)

  wish list

 2. -24%
  Čepice Kanfor Crash - black
  Čepice Kanfor Crash - black
  včetně DPH 199Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 214Kč (-7%)
  Doporučená cena výrobce 262Kč (-24%)

  wish list

 3. -20%
  Čepice Kanfor Salo - black
  Čepice Kanfor Salo - black
  včetně DPH 269Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 249Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 340Kč (-20%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Klobouky Kanfor zaručují vynikající poměr ceny a kvality

Polská značka Kanfor je výrobce, který se při tvorbě svých následných doplňků zaměřuje na vysokou kvalitu zpracování. Materiály použité při výrobě pocházejí od renomovaného výrobce Polartec®. Ta před více než 40 lety vynalezla fleecovou tkaninu a je nesporným expertem na technické syntetické materiály. Nabídka zahrnuje klasické čepice, zimní čepice a také termoaktivní čepice Kanfor! Ať už si vyberete jakýkoli model, poskytne vám maximální ochranu před chladem. Přizpůsobení tvaru hlavy vám umožní pohodlně nosit horolezeckou nebo lyžařskou helmu. Značka ve svých výrobcích používá pokročilou konstrukci švů. Díky němu není naše pokožka podrážděná, takže se minimalizuje výskyt bolestivých odřenin. Klobouky Kanfor jsou velmi univerzální a skvěle se hodí pro jakoukoli aktivitu v horském terénu a poskytují vlastnosti, které si turisté přejí. Díky vysoké kvalitě zpracování bude váš nový model dokonalým doplňkem vašeho outdoorového šatníku po mnoho let. Výběr jedné z čepic od polské společnosti bude proto skvělým rozhodnutím!

Moderní syntetické materiály zaručují optimální teplotu

Klobouky Kanfor jsou funkční modely, které jsou ušité z vysoce kvalitních syntetických materiálů. Proč? Poskytují totiž řadu funkcí, které si žádají nároční turisté. Především fleecové tkaniny dokonale izolují od chladu a chrání nás před nepříjemným prochladnutím. Některé modely mají navíc speciální větruodolné membránové vložky! Další vlastností, které stojí za to věnovat pozornost, zejména v případě termoaktivních modelů, je prodyšnost. Tím se zabrání přehřátí a vlhkost se může účinně odpařovat. Materiál je také navržen tak, aby zůstal suchý. Proto jsou čepice Kanfor výjimečně rychleschnoucí a zajišťují komfort suché pokožky! Díky přiléhavému střihu čepice dobře sedí na hlavě a jsou pohodlné pod všemi druhy přileb. Značka nabízí také klasické zimní modely. Díky svému tónovanému designu jsou vhodné jak pro horské aktivity, tak pro každodenní nošení ve městě. Zajistí příjemné teplo a pohodlí bez ohledu na naše plány!