top

Campingaz

Campingaz je jedním z předních výrobců kempingového a turistického vybavení. Snadno ovladatelné plynové vařiče, kartuše a matrace vám výrazně usnadní pobyt pod stanem nebo kempování.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

 1. -14%
  Turistický hořák Campingaz Bivouac
  Turistický hořák Campingaz Bivouac
  včetně DPH 1289 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1419 Kč (-9%)
  Doporučená cena výrobce 1499 Kč (-14%)

  wish list

 2. -5%
  Chladicí náplň Campingaz Freez Pack M5 2-Pack
  Chladicí náplň Campingaz Freez Pack M5 2-Pack
  včetně DPH 84Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 84Kč
  Doporučená cena výrobce 89Kč (-5%)

  wish list

 3. -12%
  Chladící box Campingaz Icetime Plus 26L
  Chladící box Campingaz Icetime Plus 26L
  včetně DPH 1124 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 989Kč (+14%)
  Doporučená cena výrobce 1279 Kč (-12%)

  wish list

 4. -11%
  Chladící box Campingaz Icetime Plus 30L
  Chladící box Campingaz Icetime Plus 30L
  včetně DPH 1224 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1159 Kč (+6%)
  Doporučená cena výrobce 1387 Kč (-11%)

  wish list

 5. -21%
  Turistický vařič Campingaz Twister Plus PZ
  Turistický vařič Campingaz Twister Plus PZ
  včetně DPH 744Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 719Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 944Kč (-21%)

  wish list

 6. -10%
  Turistický vařič Campingaz Camping 206 S
  Turistický vařič Campingaz Camping 206 S
  včetně DPH 699Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 739Kč (-5%)
  Doporučená cena výrobce 779Kč (-10%)

  wish list

 7. -12%
  Chladící box Campingaz Icetime 13L
  Chladící box Campingaz Icetime 13L
  včetně DPH 874Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 769Kč (+14%)
  Doporučená cena výrobce 999Kč (-12%)

  wish list

 8. -14%
  Pumpa na matrace Campingaz Dual Action Hand Pump
  Pumpa na matrace Campingaz Dual Action Hand Pump
  včetně DPH 529Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 569Kč (-7%)
  Doporučená cena výrobce 619Kč (-14%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

Vymazat

Campingaz - kempingové vybavení s tradicí

Campingaz je jednou z nejznámějších značek kempingového a tábornického vybavení na světě. Více než sedmdesátiletá tradice společnosti se dokonale projevuje v zařízeních, která vyvíjí. Jeho historie se začala psát v roce 1949 a důvodem byl nedostatek spolehlivého vybavení pro kempování v té době. Vývoj prvního přenosného turistického vařiče byl počátkem mnohaleté historie. Postupem času přišly na řadu další prvky turistické výbavy. Dnes je společnost Campingaz známá svým spolehlivým vybavením pro milovníky kempování a táboření. Velmi oblíbené jsou především plynové kempingové hořáky. Jedná se však pouze o část sortimentu značky. Mezi výrobky najdeme mnoho dalších prvků kuchyňského a stanového vybavení. Velmi oblíbené jsou mimo jiné nafukovací turistické matrace, které jsou ideálním doplňkem velkých rodinných stanů. Tlusté modely poskytují pohodlné podmínky pro spaní během dovolené v kempu.

Snadno použitelné turistické vařiče a hořáky Campingaz

Specialisté této značky se zaměřují především na poskytování dobře navržených a bezpečných plynových turistických vařičů, které jsou oblíbenou volbou pro všechny milovníky kempování a stanování. Umožňují rychle uvařit vodu nebo připravit chutné jídlo. Široká nabídka modelů Campingaz umožňuje vybrat si mezi kompaktnějším, a tedy lehčím hořákem a velkým modelem, který nabízí vysokou stabilitu nádobí. V závislosti na tom, zda se často stěhujete, nebo trávíte dovolenou v jednom kempu, si můžete vybrat vhodné řešení z nabídky společnosti. Zkušení návrháři této značky jsou zodpovědní za vytvoření systému Easy-Clic® Plus, který umožňuje bezpečně namontovat hořák na kompatibilní kartuši a v případě potřeby ji odpojit. Díky tomuto řešení je celá věc při přepravě mnohem praktičtější. Není také nutné použít veškerý plyn z kartuše najednou. Tento systém lze nalézt ve velkém množství modelů nabízených společností Campingaz - turistický hořák vybavený tímto systémem si zachovává velmi vysokou úroveň univerzálnosti.

Snadno použitelné turistické vařiče a hořáky Campingaz

Společnost vyrábí také kempingové vařiče pro propichovací kartuše. Ty se obvykle používají v o něco větších a stabilnějších vařičích. Výhodou propichovacích kartuší je také to, že jsou poměrně oblíbené, takže v mnoha evropských zemích nejsou problémy s jejich dostupností. Kartuše Campingaz lze použít také k napájení plynové lampy. Poskytuje vynikající osvětlení na kempu nebo před stanem a umožňuje vám připravit pozdní večeři nebo si užít příjemný večer. Výrobky tohoto výrobce se velmi snadno používají a skvěle se hodí pro rodinné kempování a bivakování s přáteli. Jsou častou volbou všech outdoorových nadšenců, kteří ocení možnost připravovat jídlo pod širým nebem. Díky vysoké spolehlivosti vařičů si můžete rychle a efektivně připravit míchaná vajíčka k snídani i pozdní večeři po náročném dni na stezce nebo u jezera.

Široká nabídka produktů Campingaz v obchodě 8a.cz

Nabízíme širokou škálu turistického vybavení této značky. Je ideální pro výlety se stanem i pro výlety s karavanem. Praktické vybavení této značky se často používá také jako vybavení na zahradách. Naše nabídka zahrnuje jak kompaktní turistické vařiče, které se snadno vejdou do batohu, tak o něco větší, které si vybírají lidé cestující autem. Díky svým o něco větším rozměrům poskytují větší stabilitu při vaření. V našem obchodě nabízíme také široký sortiment nafukovacích kempingových matrací Campingaz. Ty jsou ideální pro větší stany a umožňují pohodlné spaní. Lze je také použít jako náhradní lůžko, pokud máte nečekanou návštěvu. Pohodlné elektrické pumpy umožňují naplnit matraci vzduchem během několika minut. Tyto modely lze napájet ze zásuvky nebo zapalovače v autě a lze je používat doma nebo v kempu. V našem obchodě najdete mnoho dobře vyvinutých produktů Campingaz – obchod 8a.cz umožňuje rychlý výběr z dostupných modelů.