top

Běžecké nesmeky Grivel

Běžecké boty Grivel znamenají maximální přilnavost na sněhu a ledu. Lehké modely, které jsou přizpůsobené běžeckým botám, zajišťují správnou dynamiku pro nejnáročnější podmínky.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -20%
  Nesmeky na boty Grivel Explorer Light
  Nesmeky na boty Grivel Explorer Light
  včetně DPH 899Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 819Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 1128 Kč (-20%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Běžecké nesmeky Grivel - skvělá volba pro váš příští běh

Pokud milujete běh na lyžích a nehodláte v zimě polevit v tréninku, určitě se ujistěte, že máte správnou trakci. Jednou z možností je zakoupení specializované obuvi s hroty, která bude dobře fungovat i v těch nejnáročnějších podmínkách. Další možností je zvolit správné řešení pro zimní běžeckou obuv. Běžecké boty Grivel jsou určeny pro použití s většinou outdoorových běžeckých bot. Ocelové zuby vám poskytnou maximální trakci při běhu na ledu, sněhu a blátě a díky speciální povrchové úpravě jsou odolné proti korozi.

Univerzální design, který je ideální pro použití v terénu

Běžecké boty Grivel jsou modely vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Díky tomu poskytují vynikající trakci, jsou odolné a, což je stejně důležité, ultralehké. Ve sbaleném stavu zabírají minimum místa, takže je lze přenášet i v běžecké vestě. Ocelové zuby umožňují optimální úroveň trakce na různých typech povrchů. Díky tvaru gumové horní části lze mačky použít téměř s jakýmkoli typem obuvi. Navíc jsou běžky Grivel díky své konstrukci vhodné i pro pěší turistiku a trekking v lehčím terénu. Ocelové zuby byly potaženy speciální antikorozní vrstvou, která snižuje riziko koroze našich maček. Jejich pevná konstrukce znamená, že vám vydrží mnoho běžeckých sezón.

Přezkoušejte běžecké mačky Grivel v nabídce horský obchodu 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete široký výběr produktů této známé a ceněné značky. Od podvozku až po turisticke nesmeky Grivel. Každý model v sobě spojuje vynikající kvalitu provedení a promyšlený design. Mačky jsou k dispozici v mnoha velikostech, takže si je můžete přizpůsobit svým botám. Mnoho ocelových zubů vám umožní bezpečný běh v terénu bez ohledu na sníh, led a bláto na stezkách. Široká nabídka velikostí znamená, že si svůj model najdou jak ženy, tak muži.