top

Grivel

GRIVEL ® je značka, jejíž cepíny, nesmeky a veškeré vybavení nezbytné pro lezectví se zapsaly do historie lezectví a horolezectví. Zimní a běžecké vybavení Grivel na 8a.cz to je vysoké kvalita za nejlepší cenu.
Zobrazení Mřížka Seznam

70 výrobky

 1. -25%
  Nesmeky na boty Grivel Explorer Light

  wish list

 2. -20%
  Lezecká helma Grivel Mutant - yellow

  wish list

 3. -24%
  Karabina Grivel Carryabiner

  wish list

 4. -25%
  Expreska Grivel Alpine Plume 16 cm

  wish list

 5. -19%
  Expreska Grivel Alpine Plume 10 cm

  wish list

 6. -37%
  Cepín Grivel Air Tech Evo Hammer

  wish list

 7. -34%
  Láhev Grivel Soft Flask 500 ml

  wish list

 8. -20%
  Turistické mačky Grivel G10 New-Classic EVO

  wish list

 9. -38%
  Alpski cepín Grivel Jorasses 2.0

  wish list

 10. -20%
  Lezecký batoh Grivel Rocker 45

  wish list

 11. -30%
  Batoh na lano Grivel Freedom 40

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

70 výrobky

Vymazat

Grivel – značka s historií

Jedná se o jednu z nejdéle fungujících horských značek – její počátky sahají až do roku 1818. Původně se značka Grivel zabývala výrobou zemědělského nářadí, ale se vznikem horské turistiky začala měnit profil svých výrobků. V roce 1909 vyrobila první moderní horské nesmeky. Vývoj v oblasti horského vybavení byl velmi rychlý a značka Grivel vždy patřila mezi inovátory zavádějící na trh nová řešení. Právě díky ní spatřily světlo světa horské nesmeky se dvěmi zuby, moderní horolezecké cepíny se silně prohnutým tvarem, sněhové podložky na mačky a karabiny zabraňující náhodnému uvolnění lana. Navzdory mnoha změnám, během své dlouhé historie, dnes značka patří ke světové špičce ve výrobě a navrhování horského a horolezeckého vybavení.

Grivel – mačky, nesmeky, cepíny a mnoho dalších výrobků

Výrobce nabízí většinu vybavení nezbytného pro prozkoumávání hor. Základem výbavy každého milovníka hor je kvalitní vybavení, na které se lze spolehnout v náročných podmínkách. Nabízí velmi dobře známé mačky Grivel , které Vám umožní bezproblémové zdolávání zasněžených nebo zledovatělých kopců. Specializované modely určené pro lezení v ledu nabízejí jedinečné vlastnosti i těm nejzkušenějším uživatelům. Extrémně široký výběr cepínů umožňuje vybrat si model ideálně vhodný pro Vaši aktivitu.Turistické cepíny Grivel jsou ideálním pomocníkem pro pohybování se v hustě zasněženém terénu. Ledovcové cepíny Vám skvělé poslouží při lezení po skalách. V nabídce najdete také základní vybavení, jako např. lezecké helmy, které dokonale ochrání Vaši hlavu před padajícím kamením. Tento výrobce je také velmi dobře známý díky svým spolehlivým karabinám, expreskám, postrojům, lezeckému nářadí, ledovcovým šroubům a spoustě dalšího lezeckého vybavení. Pro jeho výrobky sahají jak začátečníci, tak i profesionální lezci a milovníci hor.

Výrobky Grivel – obchod 8a.pl nabízí široký výběr různých modelů

Naše nabídka obsahuje ty nejlepší produkty této značky, které se perfektně hodí do náročných horských podmínek. Vysoce kvalitní zpracování a správně zvolené odolné materiály se promítají do výjimečné odolnosti výrobků této značky. Široká škála produktů Grivel Vám umožní doplnit si svou výbavu nezbytnou pro zimní lezení v ledu, pro ledovcovou nebo vysokohorskou turistiku, a to jak pro lidi, kteří začínají s horským dobrodružstvím, tak pro zkušené horolezce, kteří již dosáhli mnoha vrcholů.