top

Turistické nesmeky Grivel

Turistické boty Grivel jsou nezbytným doplňkem pro každý zimní výlet. Jsou vhodné pro většinu turistických bot a poskytují vysokou přilnavost na ledu. Ideální pro jednodušší trasy.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -20%
  Nesmeky na boty Grivel Explorer Light
  Nesmeky na boty Grivel Explorer Light
  včetně DPH 899Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 819Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 1128 Kč (-20%)

  wish list

 2. -15%
  Turistické nesmeky Grivel Explorer
  Turistické nesmeky Grivel Explorer
  včetně DPH 819Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 769Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 971Kč (-15%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Turistické rámy Grivel - ideální partner pro každého turistu

Značka Grivel není třeba představovat. Obrovské zkušenosti měřené ve stovkách let a konstrukce propracované do nejmenších detailů činí z této společnosti zařízení, které si vybírají i ti nejnáročnější zákazníci. V jejich portfoliu však není jen profesionální vybavení pro odborníky, ale také nabídka pro příznivce turistiky. Rámy Grivel Hiking jsou ideální volbou pro jednodušší turistické trasy. Velký počet ocelových zubů vám umožní udržet maximální trakci na sněhu, ledu nebo blátě. Díky velmi nízké hmotnosti je dobré si je hodit do batohu a mít je vždy u sebe pro případ "nouze".

Univerzální design pro téměř všechny typy obuvi

Turistické rámy Grivel, jak se sluší na každý výrobek s logem této značky, jsou vyrobeny pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Patří mezi ně ocel se speciálním antikorozním povlakem a plasty odolné proti snadnému poškození a nízkým teplotám. Díky propracovanému designu se hodí téměř k jakémukoli typu obuvi, což z nich dělá mimořádně univerzální volbu! Turistické boty Grivel jsou k dispozici v řadě velikostí, které se přizpůsobí vašim botám. Modely jsou navíc nastavitelné, což zajišťuje, že mačky pevně sedí na svršku i na podrážce. Turistické mačky jsou dodávány ve funkčním pouzdře. Zabírají jen velmi málo místa a umožňují bezpečné nošení v batohu (ostré zuby nepoškodí ostatní předměty).

Podívejte se na turistické mačky Grivel v našem internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce obchodu 8a.cz nabízí široký sortiment zařízení této uznávané společnosti. Od raků až po cepiny Grivel, nebo profesionální automatické kramle Grivel. Každý výrobek, ať už je určen pro turisty nebo zkušené horolezce, je vyroben s maximální péčí. Díky tomu budou mačky vaším partnerem v horách po dlouhou dobu. Široká nabídka velikostí zaručuje, že si svůj model najdou jak dámy, tak muži.