top

Arcade

Arcade to jsou opasky připravené pro všechny milovníky outdoorových dobrodružství. Bez ohledu na to, zda milujete dlouhé treky, horolezectví nebo lyžování - Arcade opasky jsou pro Vás jako stvořené.
20
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
 1. -30%
  Pás Arcade Rambler Jimmy Chin - black

  wish list

 2. -30%
  Pás Arcade Vista - tumbleweed

  wish list

 3. -30%
  Pás Arcade Swell - navy/vermilion

  wish list

 4. -30%
  Pás Arcade Ranger - vermilion

  wish list

 5. -30%
  Pás Arcade Fade - ivy green/navy

  wish list

 6. -30%
  Opasek na kalhoty Arcade Swell - crown

  wish list

 7. -30%
  Opasek na kalhoty Arcade Realm - black

  wish list

 8. -35%
  Pásek Arcade Open Range - vermillion fade

  wish list

 9. -23%
  Pásek Arcade Rambler - vermilion/bear

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Arcade – outdoorové pásky do kalhot

Značka se specializuje na výrobu vysoce kvalitních pasků, které jsou ideální pro všechny outdoorové a horské aktivity. Mnoho lidí si možná klade otázku, co je na pásku do kalhot zvláštního. Rozdíl je stejný jako u značkového oblečení nebo obuvi. Pásy do kalhot Arcade jsou vyrobeny pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Silná vlákna zaručují dlouhou životnost a zajišťují, že pásek lze dlouho používat v několika po sobě jdoucích párech kalhot. Díky pevnému materiálu bude vypadat stále perfektně a zachová si své původní vlastnosti mnohem déle než standardní modely. Velká pozornost byla věnována také použitým přezkám. Vhodně navržené mechanismy zajišťují bezproblémové uvolnění a upevnění pásků. Už žádné problémy se zasekávajícími se přezkami. Většina z nich se navíc vyznačuje skvělým vzhledem, takže jsou skvělým doplňkem outdoorového outfitu.

Pásky Arcade v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr pásků této spolehlivé značky. Velký výběr vzorů a barev vám umožní dokonale sladit pásek s kalhotami a dalším oblečením pro všechny aktivní dámy i pány. Skvěle vypadající přezky zajišťují maximální pohodlí při používání a vysokou spolehlivost. Každý, kdo si vždy vybírá nejlepší dostupné vybavení a oblečení, si jistě všiml, že většina pásků na trhu je přinejlepším průměrné kvality. Tak se podívejte na první ligu a vyzkoušejte propracované pásky Arcade.