top

Alpen

Alpen Cosmetics jsou spolehlivé opalovací krémy a balzámy na rty určené pro nadšence všech horských aktivit. Chraňte svou pokožku v létě i v zimě, při turistice, horolezectví a lyžování.
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

Vymazat

Kosmetika Alpen Cosmetics - ochrana pokožky před škodlivým slunečním zářením

Při aktivitách v horách jsme vystaveni škodlivým účinkům slunce mnohem více než v nížinách. S rostoucí nadmořskou výškou se výrazně zvyšuje množství záření, které dopadá na zemský povrch. Kromě toho se sluneční záření silně odráží od sněhu, což ještě zesiluje negativní účinky dlouhodobého pobytu na slunci. Proto je tak důležité správně chránit pokožku před negativními účinky škodlivého záření. Krémy s filtrem Alpen Cosmetics byly vyvinuty speciálně tak, aby poskytovaly co nejlepší ochranu při letních i zimních aktivitách. Bez ohledu na roční období, kdy se vydáte na hory, je profesionální ochrana pokožky před sluncem nutností.

Krémy s filtrem Alpen Cosmetics speciálně vyvinuté pro sportovce

Značka Alpen Cometics se specializuje na výrobu krémů pro sportovce a lidi, kteří aktivně tráví čas na horách i u vody. Speciálně vyvinuté složení poskytuje vysokou úroveň ochrany. Existují krémy s ochranným faktorem SPF 15+ SPF 30+ nebo krémy určené do nejslunečnějších podmínek SPF 50+. Značka nabízí také ochranné rtěnky. Rozsáhlé zkušenosti značky umožnily vyvinout kosmetiku se zvýšenou odolností proti vodě a potu, díky čemuž v horských podmínkách a při fyzické aktivitě funguje mnohem lépe než její tradiční ekvivalenty.

Krémy z filtrem Alpen Cometics – obchod 8a.cz – kompletní sortiment výrobků

Nabízíme široký výběr opalovacích krémů Alpen Cometics. Díky praktickému balení si je můžete vzít s sebou na delší výpravu i na krátký jednodenní výlet. Snadno se vejdou do malé kapsy batohu. Kosmetika s označením Made in Italy je nejvyšší kvality. Všechny receptury, stejně jako výroba krémů a rtěnek, probíhají výhradně v Itálii. Rodinná firma, která vyrábí kosmetiku již více než 60 let, je dobře známá všem milovníkům horských sportů a chrání pokožku před škodlivým slunečním zářením v létě i v zimě.