top

Zimní bundy The North Face

Zimní bundy The North Face jsou skvělé do chladného počasí. Díky široké nabídce modelů si můžete vybrat zimní bundu na stezku, na lezení nebo do města. Vyberte si svůj model a nebojte se chladu.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

Zimní bundy The North Face - do hor i do města

Americká značka The North Face je z dobrého důvodu jedním z největších a nejznámějších výrobců outdoorového oblečení na světě. Špičkové zpracování, nejmodernější technologie a desítky let zkušeností jsou důvodem, proč si výrobky této značky vybírají nejlepší světoví lezci. Zimní bundy The North Face zaručují vynikající podporu a ochranu před chladem. Díky široké nabídce modelů si každý může vybrat produkt, který mu bude vyhovovat. Nabídka sahá od klasických péřových bund až po bundy se syntetickou izolací a membránou odolnou proti dešti. Značka se zaměřuje také na ekologii. Recyklované materiály, technologie DWR bez obsahu PFC, eticky získávané prachové peří a certifikace bluesign® jsou téměř standardem u každého výrobku této značky.

Jaký model si vybrat?

Záleží na tom, co nejvíce potřebujete. Pokud hledáte lehkou variantu, nehledejte nic jiného než zimní bundy The North Face s izolací z prachového peří. Díky péřové izolaci vás bunda dokonale ochrání před chladem a díky její stlačitelnosti ji můžete nosit v malém batohu. Aby se peří mohlo plně rozvinout, použil výrobce také ultralehké tkaniny. Péřové bundy váží velmi málo a nezatěžují nás při činnosti a přepravě. Pokud však pro vás hmotnost není tak důležitá, zvolte bundy se syntetickým řešením. Tyto moderní izolace mají podobné izolační vlastnosti jako prachové peří a lépe odolávají vlhkosti. Hledáte ekologické řešení? To je také dobrá volba, protože některé izolace pocházejí z recyklovaného spotřebitelského odpadu. Zimní bundy The North Face jsou také vybaveny nepromokavými membránami. Jedná se o nejkomplexnější ochranu, jakou si můžete představit. Bunda vás účinně izoluje od chladu, větru, poskytuje příjemnou prodyšnost a nepromokne ani při silném dešti nebo sněžení.

Zimní bundy The North Face v obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete mnoho modelů bund této americké značky. Lehké péřové bundy, bundy se syntetickou izolací, nebo snad kompletní ochrana kombinující izolační vlastnosti a membránu? Ať už si vyberete jakýkoli model, tento jistě splní všechny vaše požadavky. Kolekce zahrnuje dámské i pánské zimní bundy The North Face Díky tomu si každý venkovní fanoušek a fanynka najde model pro sebe.