top

Zimní bundy Patagonia

Zimní bundy Patagonia ® jsou prvotřídní modely pro něj i pro ni. Tato americká značka zaručuje vysokou kvalitu a vynikající tepelně izolační vlastnosti svých bund.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Vymazat

Zimní bunda Patagonia do hor i do města

Hledáte bundu do zimního počasí? Chcete se chránit před chladem a sněžením? Zajímá vás osud naší planety? Pokud ano, jasnou volbou pro novou bundu by měla být položka z Patagonia V portfoliu výrobce najdete široký výběr modelů. Jak s přírodní péřovou izolací, tak s moderní syntetickou výplní. Od lehkých péřových bund až po klasické zimní bundy. Výběr je opravdu široký. Jak se na tohoto amerického výrobce sluší, zimní bundy Patagonia jsou založeny na ekologických řešeních. Většina materiálů potřebných k jejich výrobě pochází z recyklovaných zdrojů. Impregnační prostředky použité v konstrukci neobsahují perfluorované uhlovodíky škodlivé pro životní prostředí. Půda je získávána humánním způsobem a pracovníci dostávají spravedlivou mzdu a pracovní podmínky, což dokládají certifikáty RDS a Fair Trade Certified™.

Jaký model bundy si vybrat?

Záleží na podmínkách, ve kterých je budete nejčastěji nosit. Pokud přemýšlíte o sirném chladu, vyplatí se zvolit zimní bundy Patagonia s přírodní výplní. Peří je nejlepším izolantem proti chladu, který známe. Díky vysoké stlačitelnosti se tento model snadno sbalí do batohu, protože ve složeném stavu zabírá jen minimum místa. Péřová výplň je také zárukou extrémně nízké hmotnosti. Pokud vás však čeká zima plná srážek a velké vlhkosti, možná byste měli zvážit koupi jiného modelu. Zimní bundy Patagonia se syntetickou výplní pak budou lepší volbou. Proč? Tento typ izolace totiž lépe snáší kontakt s vlhkostí. Neztrácí své izolační vlastnosti, a co je stejně důležité, rychle schne. Pokud tedy zmoknete, můžete bundu snáze usušit. A to i v polních podmínkách.

Zimní bundy Patagonia v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete řadu zimních modelů této ekologické značky. Lehký péřový nebo klasický kabát? Ať už si vyberete jakkoli, sáhnete po výrobku nejvyšší kvality, který vás v zimním počasí nezklame. Kolekce zahrnuje pánské i dámské zimní bundy Patagonia. Všichni outdooroví fanoušci si tak najdou model, který bude dokonale vyhovovat jejich preferencím!