top

Zimní bundy Columbia

Zimní bundy Columbia ® jsou bundy pro něj i pro ni, které mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. Jsou nepromokavé a větruodolné, takže se v nich budete cítit pohodlně i v nejchladnějších dnech roku!
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
Vymazat

Zimní bunda Columbia do všech podmínek

Americký výrobce Columbia je ne nadarmo jedním z nejznámějších výrobců outdoorového oblečení a obuvi na světě. Díky vysoké kvalitě zpracování a důrazu na detail mají výrobky této společnosti důvěru i těch nejzkušenějších turistů. Zimní bundy Columbia jsou zárukou udržení optimální tělesné teploty. Značka nabízí mnoho modelů, které jsou vyplněny jak prachovým peřím, tak syntetickou moderní izolací. Od lehkých péřových bund až po těžké bundy pro ty největší mrazy. Kromě funkčnosti se americká společnost zaměřuje také na ekologii. Peří použité na výrobu bund má certifikát RDS, což znamená, že bylo získáno humánním způsobem. Mnoho modelů je také vyrobeno z recyklovaných materiálů, což snižuje uhlíkovou stopu výrobního procesu.

Jaký model si vybrat?

Zimní bundy Columbia používají jak přírodní, tak syntetické izolace. Jejich hlavním rozdílem zůstává hmotnost a odolnost vůči mokrým podmínkám. Nejlepším a zároveň nejlehčím izolantem je bezpochyby puch. Její vysoká elasticita vám nejen umožní izolovat se od chladu, ale také znamená, že bundy lze stlačit do malých rozměrů, což výrazně usnadňuje jejich přepravu. Peří má však dvě nevýhody, zaprvé je drahé a zadruhé za mokra ztrácí své vlastnosti. Proto jsou oblíbené nejen péřové, ale i syntetické zimní bundy Columbia Ty poskytují mnohem vyšší úroveň ochrany ve vlhkých podmínkách, jsou levnější na výrobu a moderní izolace nejsou tak těžké jako dříve. Značka se také spoléhá na mnoho vlastních technologií. Za zmínku stojí zejména technologie Omni-Heat Reflective™. Díky speciálnímu potisku se teplo, které naše tělo vytváří během aktivity, ukládá uvnitř bundy, což zajišťuje ještě vyšší úroveň tepelného komfortu!

Zimní bundy Columbia v internetovém obchodě 8a.cz

V našem obchodě najdete bundu na míru vašim potřebám. Nejvyšší kvalita, moderní řešení a suroviny zaručují maximální tepelný komfort. V nabídce jsou jak klasické bundy, tak lehké péřové bundy zajišťující teplo i v těch největších mrazech. Kolekce značky zahrnuje jak pánské, tak dámské zimní bundy Columbia Každý si zde snadno najde něco pro sebe.