top

Zimní boty Salomon

Zimní boty Salomon® kombinují výkon při trekingu s módním městským stylem. Teplé, pohodlné, odolné proti sněhu a dešti.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Vymazat

Zimní boty Salomon - outdoorová funkčnost a módní vzhled

Francouzský výrobce Salomon je jednou z největších a nejznámějších outdoorových značek na světě. Desítky let zkušeností, řada patentovaných technologií a špičková kvalita zpracování jsou charakteristickými znaky boty Salomon. Pokud si ceníte funkčnosti svých trekingových nebo běžeckých modelů a hledáte něco na zimu, jste na správném místě. Zimní boty Salomon jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů a kombinují módní styl pro každodenní nošení s osvědčenou funkčností outdoorových modelů. Díky tomu jsou zateplené boty vhodné jak na lehčí trasy, tak do města během chladné zimy! Použitý izolační materiál a přilnavost podrážky nám umožní zachovat pohodlí a stabilitu bez ohledu na podmínky.

Zimní boty Salomon jsou vždy zárukou nejvyšší kvality. Díky tomu bude nově zvolený model dokonale fungovat i v příštích zimních sezónách, což vám umožní snížit množství vyprodukovaného odpadu a pozitivně ovlivnit životní prostředí. Zimní boty této značky tak budou nejen funkční, ale také uvědomělou volbou!

Technická řešení pro maximální komfort

Zimní boty Salomon jsou perfektní volbou pro všechny, kdo mají rádi funkčnost outdoorové obuvi. Značka totiž využívá mnoho řešení přenesených přímo z turistických nebo trekingových modelů. Základem zimních bot jsou především materiály nejvyšší kvality. Jejich konstrukce je pevná, statečně odolává zimním podmínkám a chrání nás před zraněními. Použitá syntetická izolace chrání naše nohy před prochladnutím bez ohledu na převládající teploty.

Zimní obuv Salomon je také navržena tak, aby poskytovala optimální trakci. Proto je mnoho modelů vybaveno známou technologií Contagrip®. Tato známá pryžová směs nám umožňuje udržet stabilní krok na kluzkém povrchu. Agresivní běhoun se zakusuje do sněhu a snižuje riziko uklouznutí. Pokud hledáte maximální ochranu před nepříznivými podmínkami, sáhněte po modelu vybaveném membránou. Tím ochráníme nohy před promočením, které by mohlo vést ke ztrátě tepelného komfortu.