top

Zimní boty Lowa

Zimní boty Lowa jsou ideální pro zimu strávenou ve městě. Kombinace hřejivosti a ochrany proti vlhkosti zajistí vysokou úroveň tepelného komfortu. Zimní boty Lowa jsou zárukou nejvyšší kvality zpracování. Jejich stylové provedení dokonale zapadne do každodenního stylu.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Zimní obuv Lowa do všech zimních podmínek

Lowa je značka vytvářející obuv nejvyšší kvality. Ne nadarmo si její modely často vybírají uniformované složky a armáda ve všech koutech světa. Své bohaté zkušenosti s výrobou pokročilých trekingových modelů značka uplatňuje i v dalších modelech pro každodenní použití. Skvělým příkladem jsou zimní boty Lowa Jejich konstrukce kombinuje vysoce kvalitní suroviny s moderními a v praxi osvědčenými technologickými řešeními. Výsledkem jsou výjimečně teplé a funkční modely boty Lowa Bez významu není ani jejich stylový a moderní vzhled. Tato je mimořádně módní a klamně připomíná "civilní" zimní tenisky. Na první pohled není vidět, jakou technologii používají zimní boty Lowa Svršky bot jsou vyrobeny z odolných, vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž jsou odolné proti náhodnému poškození. Kolekce značky zahrnuje pánské i dámské modely zateplených bot s membránou GTX®. V našem internetovém obchodě si tedy každý najde něco pro sebe!

Moderní design jako klíč k pohodlí

Zimní boty Lowa jsou založeny na řešeních osvědčených u trekingových modelů. Každý výrobek využívá moderní a vysoce ceněnou membránu GORE-TEX®. Výsledkem je komplexní ochrana proti vlhkosti. Nemusíte se tedy obávat sněhu, mrznoucího deště ani dlouhotrvající břečky na chodníku. Membrána také umožňuje účinné odpařování vlhkosti, která se během cvičení tvoří na pokožce. Díky tomu si naše nohy udržují příjemnou teplotu a pocit sucha. Zimní boty Lowa mají také speciální izolaci, která nás účinně chrání před chladem. Za zmínku stojí také skutečnost, že patentovaná podrážka značky je ideální pro kluzké povrchy. Správná směs gumy v kombinaci s poměrně agresivním vzorkem se osvědčí nejen ve městě, ale i na jednodušších turistických trasách. Pokud tedy hledáte funkční obuv na zimu, nemohli jste si vybrat lepší čas. Díky nejvyšší kvalitě zpracování se vaše nové boty stanou nepostradatelnou a trvalou součástí vašeho zimního šatníku.