top

Turistické mačky Camp

Rákosky CAMP jsou univerzální volbou, kterou lze snadno sladit s mnoha modely horské obuvi. Kvalitní páskové mačky poskytují dobrou trakci v méně strmém zledovatělém terénu. Proto jsou mačky CAMP vhodné jak pro ledovcovou turistiku, tak pro zimní trekking.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -14%
  Mačky na boty Camp Ascent
  Mačky na boty Camp Ascent
  včetně DPH 3119 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2929 Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 3669 Kč (-14%)

  wish list

 2. -10%
  Mačky na boty Camp Stalker Universal - green
  Mačky na boty Camp Stalker Universal - green
  včetně DPH 2379 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2289 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 2669 Kč (-10%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Košíky CAMP pro příznivce a příznivkyně zimní turistiky

Značka CAMP je výrobce, který vytváří mimořádně pokročilá a do detailu propracovaná řešení pro fanoušky a fanynky cestovního ruchu. Pokud se vaše aktivity v horách neomezují pouze na léto, vyplatí se pořídit si mačky. Správně zvolený model zajistí vyšší úroveň bezpečnosti a potřebnou přilnavost. Přeskáče CAMP byly vytvořeny s ohledem na moderní trekovou obuv. Díky pružným spojům je lze používat i v botách s pružnější podrážkou, což je činí mimořádně univerzálními.

Moderní materiály pro maximální praktičnost

Klecové lišty CAMP jsou modely, které jsou vyrobeny z extrémně pevných a lehkých materiálů. Vzhledem k turistickému účelu jsou modely raků obvykle vyrobeny z ocelových slitin. Díky tomu se s nimi dobře pracuje v terénu, těžko se poškozují a vyznačují se mimořádně vysokou odolností proti korozi. Za zmínku stojí zejména konektor pro kramle. Díky své pružnosti jsou mačky CAMP vhodné i do bot s pružnější podrážkou. Tvar klecí i systém vázání řemínků umožňují snadné nasazení maček na boty, a to i v silných zimních rukavicích. Díky agresivnímu profilu zubů se mačky "zakusují" do země a poskytují vynikající trakci a bezpečnost při zimní turistice.

Podívejte se na mačky CAMP v internetovém obchodě pro horaly 8a.cz

V internetovém obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku produktů pro zimní turistiku. Rákosky i Přilby CAMP budou skvělou volbou pro náročné turisty. Vynikající kvalita zpracování v kombinaci s promyšleným designem zajistí, že vámi vybraný model bude poskytovat vysokou úroveň bezpečnosti a snadného používání. CAMP mačky vás díky své nízké hmotnosti nebudou při výstupu příliš zatěžovat a jejich nošení v batohu bude prakticky nepostřehnutelné. Robustní konstrukce výrobků této značky je důvodem, proč se stanou základem naší zimní výbavy na mnoho turistických sezón.