top

Turistické cepíny Climbing Technology

Turistická obuv CLIMBING TECHNOLOGY® poskytuje pohodlí a bezpečnost při zimním průzkumu stezek a výstupech na zasněžené vrcholy. Spolehlivé cepíny CT poskytují spolehlivé jištění na strmých svazích.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Sada mačky Nuptse Evo + čepin Alpin Tour

  wish list

 2. -15%
  Turistický cepín Climbing technology Alpin Tour Plus

  wish list

 3. -16%
  Cepín Climbing Technology Hound Plus

  wish list

 4. -16%
  Cepín Climbing Technology Dron Plus

  wish list

 5. -15%
  Cepín Climbing Technology Agile Plus

  wish list

 6. -23%
  Cepín Climbing Technology Alpin Tour Light - grey

  wish list

 7. -15%
  Cepín Climbing Technology Alpin Tour - red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Vymazat

Spolehlivost a bezpečnost

Líce Hiking Climbing Technology jsou osvědčené konstrukce, které již mnoho let umožňují milovníkům zimních výprav bezpečně vyrazit na stezky pokryté silnou vrstvou sněhu. Climbing Technology je nezbytným doplňkem vybavení při zimních expedicích. Zvyšuje bezpečnost při pohybu v horském terénu a poskytuje potřebné jištění v případě pádu nebo uklouznutí v obtížném terénu. Navíc poskytne oporu při stoupání do strmého svahu. Turistické šeky Climbing Technology jsou rozmanité modely přizpůsobené potřebám každého uživatele, jak začátečníka, tak i toho nejzkušenějšího. Mezi nimi jsou základní modely, které jsou ideální pro prvovýstupy a cesty střední obtížnosti. Pro obtížnější technické úseky jsou k dispozici pokročilejší vidlice se za tepla kovanými noži a hlavami, které se vyznačují velmi vysokou pevností. Zaručují také bezpečné usazení nože i v tvrdším ledu.

CT hiking se plíží v několika verzích

Přestože je jejich účel podobný, jednotlivé osy se mohou lišit v detailech, které ovlivňují komfort jejich používání. Stojí za to věnovat pozornost například tvaru hlavy, aby dobře padla do ruky. Čepele jednotlivých modelů se mohou lišit tvarem. Některé jsou vhodnější pro použití na zmrzlém sněhu, jiné se lépe osvědčí na ledu a skále. Pokud budete cepín používat i na trasách vyžadujících lezecké dovednosti, bylo by dobré, kdyby byl vybaven pohodlnou rukojetí. V nabídce italského výrobce jsou také velmi lehké cestovní tretry Climbing Technology z lehkých slitin. Je to skvělé řešení, jak výrazně snížit hmotnost zavazadel, pokud víme, že šek použijeme jen na krátké úseky trasy. Tyto modely často volí i milovníci skialpinismu, aby batoh nadměrně nezatěžovali. Všechny turistické cepíny Climbing Technology jsou vybaveny funkčními lopatkami, které lze použít ke kutání nebo odklízení schodů ze sněhu. Většina modelů je navíc ve spodní části zakončena ocelovým hrotem. Díky tomu můžete bez obav prorazit zmrzlou horní vrstvu sněhu. Lyžařská sekera tak nabízí spolehlivé vázání a oporu při pohybu do strmého svahu.

Ověřená volba

Turistické přilby Climbing Technology se těší velké oblibě mezi zimními horskými turisty. Vděčí za to mimořádně zdařilým konstrukcím, které se dobře osvědčují při častém používání. Jedním z kultovních modelů je bezesporu Climbing Technology Alpin Tour, který díky své univerzálnosti provází milovníky horské turistiky a lezení již mnoho sezón. Jeho další verze jen posilují jeho pověst spolehlivého vozu. Praktické poutko na zápěstí nás dokonale ochrání před ztrátou cepínu v exponovaném terénu. Turistické šeky Climbing Technology znamenají bezpečnost při horských výpravách.

Zimní vybavení horolezecké techniky - skoby a cepíny:

Automatické mačky Climbing Technology Poloautomatické mačky Climbing Technology Turisticke macky Climbing Technology Ledovcove cepiny Climbing Technology