top

Trekové boty Arcteryx

Trekingové boty Arc'teryx ® jsou vysoké a nízké modely horských bot pro náročný treking, lehkou turistiku, trailrunning a horolezectví. Pohodlná a odolná obuv pro ni i pro něj.
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 výrobky

na stránce
Vymazat

Trekingové boty Arcteryx - lehké a moderní

Obuv Arcteryx i další výrobky tohoto výrobce se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou zpracování. To si v kombinaci s moderním minimalistickým designem získalo srdce outdoorových fanoušků po celém světě. Trekingové boty Arcteryx však vynikají něčím jiným, a to hmotností. Jejich konstrukce je zaměřena na co největší snížení hmotnosti bot. Díky tomu jsou trekové boty Arcteryx ideální pro turisty, kteří počítají každý gram svého vybavení. Pokud tedy hledáte trekové boty, které jsou lehké a osvědčené v horách, neváhejte a sáhněte po Arcteryx!

Pokročilý design

Celá sbírka obuv Arcteryx využívá pokročilé technologie a moderní materiály. Arcteryx Trekingové boty to však posouvají na úplně jinou úroveň! Počínaje samotným svrškem se používají především syntetické materiály. Patentovaná tkanina SuperFabric® je extrémně lehká a vysoce odolná proti oděru a roztržení. Nejzranitelnější části boty jsou navíc vyztuženy silnými výstupky z TPU. Klasický systém šněrování usnadňuje přizpůsobení trekových bot Arcteryx vašim nohám. V neposlední řadě používají trekové boty Arcteryx pokročilé nepromokavé membrány GORE-TEX®, které jsou navrženy tak, aby chránily vaše nohy před promočením a zároveň umožňovaly zachovat pohodlnou prodyšnost! Agresivní podrážka využívající pryžové směsi Vibram® zajišťuje trekingovým botám Arcteryx mimořádnou přilnavost na všech typech povrchů od pevné skály až po bláto. Většina modelů má také pohodlnou anatomicky tvarovanou stélku Ortholite™. Ty mají ještě jeden účel, jsou antibakteriální a minimalizují tvorbu zápachu!

Trekingové boty Arcteryx jsou tou nejlepší volbou na cestě na vrchol

Výběr trekové obuvi Arcteryx bude trefou do černého. Lehké, odolné a pohodlné boty vám usnadní překonávání dlouhých vzdáleností. Společnost Arcteryx ve svých trekových modelech spojila nejlepší vlastnosti lezeckých, běžeckých a turistických bot. To znamená, že se můžete spolehnout na bezkonkurenční pohodlí a odpružení. Nejvyšší kvalita zpracování zaručuje, že trekové boty Arcteryx budou vaším partnerem při zdolávání horských výzev po dlouhá léta!