top

Trekingové kalhoty Columbia

Trekingové kalhoty Columbia ® zvýší pohodlí při každé horské túře. Jedná se o dokonale přizpůsobené kalhoty, které vám poskytnou naprostou volnost pohybu. Vyrobeno z prodyšných technických materiálů.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Trekingové kalhoty Columbia jsou pohodlné za všech podmínek

Americká značka Columbia je známá svým vytříbeným designem. Oblečení i obuv tohoto výrobce jsou již po desetiletí volbou náročných turistů. Trekingové kalhoty Columbia jsou vyrobeny z vysoce kvalitních technických materiálů a jsou mimořádně lehké a odolné. Konstrukce jsou přizpůsobeny jednotlivým ročním obdobím. Kalhoty tak zajišťují pohodlnou prodyšnost a umožňují tělu udržovat optimální teplotu během cvičení. Značka se také snaží chránit životní prostředí, takže některé modely jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů. Výrobce také používá patentované technologie, které nám poskytují maximální pohodlí za všech podmínek.

Jaký model horských kalhot si vybrat?

Záleží na podmínkách, za kterých se chystáte do hor. U trekových kalhot Columbia je k dispozici široká škála modelů pro každou příležitost. Pokud jsou teploty vysoké a podnebí suché, vyberte si výrobek z lehké, rychleschnoucí tkaniny. To zajistí vysokou úroveň tepelného komfortu a umožní odvádění přebytečné vlhkosti, která se na pokožce vytvoří během cvičení. Pokud však teploty začnou klesat, je lepší sáhnout po modelu ze softshellové tkaniny! Díky husté vazbě snižuje chladivý účinek větru a je také velmi odolný. Trekingové kalhoty Columbia zahrnují také pokročilé modely, které využívají patentované technologie značky. Podívejte se na výrobky s technologií Omni-Heat Reflective™. Jsou skvělé zejména v zimě, kdy umožňují ukládat teplo vytvořené vaším tělem do speciálního potisku.

Trekingové kalhoty Columbia v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete široký výběr modelů americké značky. Od lehkých letních kalhot až po pokročilé zimní modely chránící před nebezpečným chladem. Kolekce zahrnuje dámské a pánské trekové kalhoty Columbia Každý milovník horských tras si tak najde model šitý na míru svým individuálním preferencím. Díky nejvyšší kvalitě zpracování se vaše nové kalhoty stanou základem vašeho outdoorového šatníku na mnoho turistických sezón.