top

Trekingové kalhoty CMP

Trekingové kalhoty CMP jsou ideální na túry a expedice v horách i v lehčím terénu. Tyto všestranné modely se vyznačují velmi vysokou odolností a zároveň nabízejí vysoký komfort používání. Podívejte se na pánské a dámské trekingové kalhoty CMP!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Trekingové kalhoty CMP - maximální pohodlí během aktivity

Výběr správných kalhot má velký význam pro naše pohodlí při pěší turistice. Zvláště pokud mluvíme o trekingu. Proč? Dlouhý pochod nás totiž vystavuje odřeninám a podráždění kůže a také ztrátě optimální tělesné teploty. Kvalitní kalhoty nás tohoto rizika výrazně zbaví a zajistí nám pohodlí. CMP trekingové kalhoty jsou modely vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Jejich konstrukce také minimalizuje riziko odření a podráždění pokožky. Elastické přídavky z vláken zajišťují plnou volnost pohybu, která je při zdolávání horských tras tak nezbytná.

Moderní materiály a propracovaný design

Trekingové kalhoty CMP jsou výrobky vyrobené z patentovaných tkanin této značky. Syntetická vlákna mají mnoho vlastností, které jsou pro turisty žádané. Především jsou rychleschnoucí. Proto se můžeme spolehnout na rychlou a účinnou absorpci a odpařování vlhkosti, která se na pokožce vytvoří během námahy. Vysoká prodyšnost umožňuje minimalizovat riziko přehřátí těla. Díky výše uvedeným funkcím kalhoty CMP nám poskytnou pohodlí suché pokožky. Praktickým řešením jsou také trekové kalhoty CMP, jejichž pas lze nastavit pomocí šňůrek nebo je vybavit klasickou přezkou a rozepínáním. Poutka na opasek nebo více kapes dodávají kalhotám na praktičnosti. Některé modely mají také strategicky umístěné výztuhy, díky nimž jsou ještě odolnější proti náhodnému mechanickému poškození. Mnoho modelů vyrobených ze softshellových tkanin také poskytuje zvýšenou ochranu proti chladivým účinkům větru.

Podívejte se na trekingové kalhoty CMP v našem internetovém obchodě 8a.cz

V internetovém obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku výrobků italské značky CMP vyznačují se vynikajícím poměrem ceny a kvality, takže jsou oblíbenou volbou pro turisty všech zájmových úrovní. Trekingové kalhoty CMP jsou skvělou volbou pro každou výpravu do hor. Široká nabídka modelů vám umožní vybrat si ideální produkt. Kolekce zahrnuje pánské i dámské kalhoty. Díky vysoké kvalitě kalhot se stanou základem našeho turistického šatníku na mnoho sezón.