top

Trailové boty Columbia

Boty Columbia® Trail jsou ideální běžeckou obuví na náročné stezky, kamenité cesty a lesní stezky. Skvělé odpružení a stabilita.
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 výrobky

na stránce
Vymazat

Trailová obuv Columbia - váš běžecký partner

Běžecká obuv od americké značky Columbia, jsou univerzální volbou. Pokud hledáte boty, které poskytují vysokou úroveň pohodlí a trakce na různých površích, jsou trailové boty Columbia ideálním partnerem pro vaše běhy! V nabídce značky převažují designy vyvinuté pro měnící se terén. Nemusíte tedy předem analyzovat trasu, protože trailová obuv Columbia bude dobře fungovat ve smíšeném terénu, jak měkkém, tak tvrdém. Obuv je vyrobena z vysoce kvalitních syntetických materiálů, které zajišťují odolnost a skvělou cirkulaci vzduchu. Dobré odpružení odlehčí vašim kloubům a zajistí, že se budete cítit pohodlně po dlouhou dobu a ujedete více kilometrů.

Autorizované technologie a moderní design

Pro zajištění maximálního pohodlí při běhu byly trailové boty Columbia vybaveny řadou pokročilých technologií. Pokud plánujete běhat za deště, vyplatí se zvolit modely s membránou OutDry™. Díky tomu zůstanou vaše nohy v suchu, aniž by to mělo vliv na prodyšnost svršku. Trakci zajišťují patentované pryžové směsi americké značky. Díky tomu poskytují trailové boty Columbia dobrou trakci na všech typech povrchů, od pevné skály až po rozbředlé bláto. Moderní design trailové obuvi Columbia je založen na mezipodešvi Fluid Foam. Nejenže tlumí dopad nohou na zem, ale také umožňuje dobrý návrat energie. To vám usnadní překonávání delších vzdáleností. Díky tomu, že tato podrážka odlehčí vašim kloubům a svalům, minimalizuje riziko zranění způsobeného únavou.

Columbia trailová obuv v obchodě 8a.cz

Obchod nabízí pánské i dámské trailové boty Columbia Pokročilá konstrukce a špičková technologie ochrání vaše nohy před nadměrnou únavou. Univerzální podrážky se dobře osvědčí v proměnlivém horském terénu. Díky tomu je trailová obuv Columbia ideální volbou pro začátečníky i pokročilejší běžce. Když po nich sáhnete, rozhodnete se pro nejvyšší kvalitu řemeslného zpracování od společnosti Columbia! Tato všestranná obuv je ideální na trénink i závody!