top

Trailové boty Arcteryx

Bota Arc'teryx® Trail je odpružená, lehká a odolná bota pro lehkou turistiku, běh po stezce a použití v terénu. Podrážka poskytuje vynikající odpružení a stabilitu v náročném terénu.
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
  1. -20%
    Trailové boty Arcteryx Vertex U - black/bright phenom

    wish list

  2. -38%
    Trailové boty Arcteryx Norvan LD 2 - pulse/paradigm

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
Vymazat

Trailová obuv Arcteryx - univerzální volba

Kanadská značka Arcteryx navrhuje outdoorovou běžeckou obuv, která je primárně navržena tak, aby nám poskytovala maximální pohodlí. Díky použití vysoce kvalitních syntetických materiálů jsou dobře odvětrávané. Díky tomu trailová obuv Arcteryx minimalizuje riziko přehřátí nohou při běhu. Kvalitní podrážky zajišťují potřebnou trakci na kamenech i ve smíšeném terénu. Výběrem Trailové obuvi Arcteryx sáhnete po pokročilých řešeních zabalených do minimalistického designu. Tyto boty jsou vhodné pro trénink i závody.

Moderní řešení klíčem k úspěchu

Vybrat správnou obuv je docela výzva. Nejprve by bylo vhodné zodpovědět několik otázek. V jakém terénu budu běhat? Nevzdám se tréninku v dešti? Jaké vzdálenosti chci běhat? Při výběru trailové obuvi Arcteryx začněte u podrážky, výška hřebů a jejich měkkost vám umožní správně vyčíst účel obuvi. Boty jsou vybaveny podrážkami ze směsi pryže značky Vibram®. Můžete si tak být jisti jejich velmi vysokou kvalitou a odolností. Pokud se chystáte běhat v dešti, vyplatí se zvolit trailovou obuv Arcteryx, která je vybavena membránou GORE-TEX®. Tím účinně zabráníte tomu, abyste si namočili nohy! Poslední věcí, na kterou je třeba se zaměřit, je úroveň tlumení. Trailová obuv Arcteryx s minimalistickou mezipodešví bude dobře fungovat na krátké vzdálenosti. Pokud se však chystáte naběhat desítky nebo několik desítek kilometrů najednou, vyplatí se sáhnout po modelech s tlustší a lépe tlumící podrážkou. To uleví našim svalům a kloubům během běhu.

Arcteryx trailová obuv v nabídce obchodu 8a.cz

Náš internetový obchod nabízí dámské i pánské trailové boty Arcteryx Díky široké nabídce modelů si každý najde produkt, který bude vyhovovat jeho potřebám! Značka nabízí modely pro běh ve skalách i univerzální modely do smíšeného terénu. V závislosti na úrovni tlumení jsou trailové boty Arcteryx vhodné na jakoukoli vzdálenost, od krátkých běhů až po ultramaratony. Volíte osvědčený design založený pouze na nejkvalitnějších materiálech!