top

Ticket To The Moon

Ticket To The Moon je jedinečný výrobce nylonových turistických houpacích sítí. V našem obchodě poskytujeme také příslušenství k houpacím sítím TTTM - moskytiéry, prostěradla, fixační sady.
18
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

18 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

18 položek

na stránce

Ticket To The Moon – kultovní turistické hamaky

Značka TTTM byla založena v roce 1996 na Bali. Původní nápad vyrábět hamaky z padákového plátna se ukázal být tak dobrý, že se dnes společnost stala jedním z nejznámějších výrobců turistických hamak na světě. Důležité je, že Ticket To The Moon se nikdy nezaměřoval pouze na prodej. Od samého počátku šlo spíše o podporu zdravějšího a klidnějšího životního stylu. Nic není spojeno s chvilkou relaxace a odpočinku od rušného světa více než pohodlná hamaka natažená mezi palmami na pláži. Hamaky Ticket To The Moon se staly tak rychle oblíbenými díky materiálu, který byl při jejich výrobě použit. Plátno používané k výrobě padáků je velmi pevné, ale zároveň velmi lehké a tenké. Navíc zajišťuje vysokou prodyšnost. Celek je příjemný na dotek a zůstává mírně pružný, díky čemuž je odpočinek v hamace z tohoto materiálu čistým potěšením.

Dnes se hamaky Ticket To The Moon stále vyrábějí na Bali. Všechny originální hamaky z padákového plátna jsou ručně vyráběny kvalifikovanými pracovníky. Nejvyšší kvalitu zpracování a odolnost zaručují testy, kterým jsou podrobeny, a to jak z hlediska použití, tak z hlediska přesnosti výroby. Hamaky s logem TTTM jsou oblíbenou volbou zkušených cestovatelů pro spaní v tropech, stejně jako turistů a těch, kteří hledají pohodlí během víkendového kempování. Hamaky jsou k dispozici v několika velikostech a téměř nesčetných barevných variantách a zaručují, že si každý milovník pohodlného odpočinku najde model, který dokonale vyhovuje jeho potřebám. Přepravní taška přiložená ke každé hamace umožňuje vzít si ji s sebou na každou cestu, ať už máte k dispozici plný kufr auta, nebo cestujete s malým batohem.

Hamaky Ticket To The Moon

Hamaky TTTM jsou vyrobeny z velmi pevného nylonu, který se zároveň vyznačuje vysokou odolností. Tato ideální kombinace vlastností nám umožňuje vyrobit kompaktní, ale extrémně odolnou hamaku, která poslouží na mnoha výletech do přírody. Hamaky Ticket To The Moon se vyrábějí v několika verzích, ale dvě z nich jsou zdaleka nejoblíbenější. Hamaky pro jednu osobu se nejčastěji volí pro trekingové výpravy, kde je důležitá co nejmenší hmotnost zavazadel. Jsou velmi kompaktní, když jsou sbalené, a jsou vhodné pro přenocování téměř na jakémkoli místě, kam je lze zavěsit. Hamaky pro 2 osoby TTTM zase nabízejí dostatek prostoru pro dva turisty nebo mohou poskytnout větší pohodlí pro jednu osobu. Jedná se o optimální volbu, pokud hledáme rekreační model nabízející maximální pohodlí. Hamaky pro dvě osoby se často volí pro delší pobyt v kempu nebo na zahradě a jsou skvělou náhradou za turistická lehátka.

Každý model Ticket To The Moon je dodáván s funkčním přepravním pouzdrem ve tvaru banánu. Díky tomu lze hamaku snadno přepravovat jak v batohu, tak připevněnou na vnější straně. Hamaky jsou na koncích opatřeny pevnými háčky, takže jejich připevnění k lanům nebo vázacím popruhům je velmi snadné a nezabere mnoho času. Stačí jen najít správné stromy nebo jiné upevňovací body, abyste si užili pohodlný odpočinek.

Příslušenství k hamakám TTTM

Kromě samotných hamak nabízí společnost také veškeré potřebné příslušenství. Mezi nejoblíbenější produkty patří mimo jiné moskytiéra pro houpací sítě, která je tvarově ideálně přizpůsobena modelům Ticket To The Moon. Je to nezbytný doplněk pro tropické destinace, ale dobře poslouží i v mírném podnebí. Skvělá ochrana v lese před komáry a jiným hmyzem, který se nám snaží zkazit dovolenou. Zip umožňuje snadný přístup. Mezi doplňky TTTM jsme nemohli vynechat upevňovací systémy pro hamaky. Můžeme si vybrat jak klasická lana s uzly, tak popruhy, které lépe chrání kůru stromu. Jsou vybaveny smyčkami, které umožňují správně utáhnout hamaky Ticket To The Moon v závislosti na vzdálenosti mezi stromy. Pro outdoorové nadšence je při používání hamaky v nepříznivých povětrnostních podmínkách užitečná také plachta proti dešti. Modely různých tvarů a velikostí vám umožní vybrat si takový model, který vás účinně ochrání před namočením.

Ticket To The Moon – oblíbené kategorie

Turistické hamaky Ticket To The Moon Turistické plachty Ticket To The Moon Moskytiéry Ticket To The Moon