top

Tecnica

Tecnica je italská značka specializující se na výrobu vysoce kvalitní horské a lyžařské obuvi. Je optimální volbou pro letní i zimní aktivity na horách. Podívejte se na výrobky Tecnica, které v sobě kombinují moderní technologie a jedinečný italský styl!
Zobrazení Mřížka Seznam

70 výrobky

  1. -24%
    Skialpové boty TECNICA Zero G Tour - dark avio

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

70 výrobky

Vymazat

Moderní boty s historií v pozadí – to je Tecnica

Historie značky sahá až do roku 1930, kdy její zakladatel Oreste Zanatta založil malou továrnu specializující se na pracovní obuv. Samotná společnost Tecnica se zrodila v roce 1960. Její výrobky se od počátku vyznačovaly vysokou odolností a přesností. Díky výjimečným schopnostem zaměstnanců a touze po neustálém rozvoji společnosti a jejích technologií se značka rychle rozvíjela. Průlom nastal v roce 1970, kdy Tecnica jako první na světě představila lyžařské boty vyrobené z plastu vstřikovací technologií. Brzy se stala jedním z předních výrobců lyžařských bot, po kterých s rostoucí oblibou zimních sportů rostla poptávka. V roce 1985 vstoupila značka Tecnica na trh s botami do hor. Moderní trekingové a turistické modely se vyznačovaly vysokou kvalitou zpracování a moderním stylem.

Moderní technologie a jedinečný styl značky Tecnica

Tecnica je známá tím, že na trh uvádí nová technologická řešení a patří k průkopníkům mezi výrobci obuvi určené pro milovníky hor. Jedním z nejnovějších řešení je systém C.A.S Custom Adaptive Shape. Jedná se o možnost tepelného přizpůsobení svršku a stélky individuálnímu tvaru chodidla. Toto řešení bylo převzato přímo z lyžařské obuvi a úspěšně se používá již mnoho let. Speciální pěny používané v konstrukci bot do hor se dokážou vlivem teploty přizpůsobit noze. Boty Tecnica je možné takzvaně „zahřát”, aby se jejich vnitřek optimálně přizpůsobil potřebám uživatele. Díky tomu můžete ve většině případů přeskočit období přizpůsobování bot vaší noze a rovnou vyrazit na horské stezky. Kromě technických inovací se obuv Tecnica vyznačuje také jedinečným italským stylem. Díky tomu vypadají jednotlivé modely velmi lehce, aniž by ztratily cokoli ze své funkčnosti.

Produkty Tecnica si můžete zakoupit online na 8a.cz!

Nabízíme široký výběr obuvi do hor Tecnica. Tato řada je ideální pro ty, kteří hledají nejnovější technologická řešení a bezkonkurenční pohodlí na horských stezkách v letních i zimních podmínkách. Dámská a pánská obuv nabízí bezkonkurenční úroveň přizpůsobení se noze, ať už si vyberete model Tecnica určený pro horské běhy, rychlé trasy nebo několikadenní trekking s těžkým batohem. Inovativní technologie vám usnadní překonávání kilometrů, které máte před sebou, jako v žádné jiné obuvi.