top

Taktické boty Lowa

Taktické boty Lowa jsou optimální volbou pro všechny milovníky přežití, bushcraftu a outdooru. Robustní obuv poskytuje nohám ochranu a pohodlí při rozmanitých outdoorových aktivitách. Nabízíme široký výběr vojenských bot Lowa online!
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Taktická obuv Lowa - vynikající kvalita a odolnost

Lowa je výrobce obuvi, který je známý a uznávaný po celém světě. Kombinace nejvyšší kvality zpracování s moderními technologiemi a kvalitními materiály způsobuje, že po designu této značky sáhnou i ti nejnáročnější turisté. V kolekci společnosti však nenajdeme pouze turistické a trekové boty, ale také taktické boty Lowa Ty se vyznačují především obrovskou odolností a všestrannou konstrukcí, která je navržena tak, aby poskytovala maximální stabilitu a trakci za všech podmínek. Vojenské boty Lowa jsou ideální pro přežití, bushcraft a další outdoorové aktivity po celý rok.

Kompletní ochrana proti nepohodlí za jakýchkoli podmínek

Taktické boty Lowa jsou modely s odolným svrškem z kvalitní přírodní kůže. Místa, která jsou nejvíce vystavena náhodnému poškození, jsou navíc vyztužena, a chrání tak naše nohy před zraněním. Modely využívají polyuretanový rám Monowrap®, který stabilizuje nohu uvnitř boty, a proto výrobce nabízí nejen klasické kotníkové boty, ale i nižší modely, které jsou ideální na léto. Pro zajištění komplexní ochrany využívají taktické boty Lowa i další pokročilá řešení. Modely jsou vybaveny vodotěsnými membránami od nejrenomovanějších dodavatelů. GORE-TEX® zajišťuje prodyšnost a zároveň nepromokavost svršku bot, čímž chrání naše nohy před promoknutím a ztrátou pohodlí. Vojenské boty Lowa používají díky pohodlí, které poskytují, také uniformované složky z celého světa. Mezipodešev s proměnlivou hustotou poskytuje vynikající odpružení. Agresivní podrážka s vícesměrným dezénem zajišťuje trakci v různém terénu a za různých povětrnostních podmínek.

Podívejte se na taktické boty Lowa v našem internetovém obchodě 8a.cz

V internetovém obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku bot pro milovníky přežití. Značka Lowa nabízí své modely v nízkých a vysokých střizích díky jejich pokročilé konstrukci. Boty můžete snadno přizpůsobit aktuálním povětrnostním podmínkám a terénu, ve kterém se pohybujete. Nejvyšší kvalita zpracování zaručuje, že vám nová obuv bude sloužit po mnoho sezón a nabídne maximální pohodlí a oporu.