top

super.natural

Super.natural je výrobce moderního oblečení z merino vlny. Lehká trička super.natural, termo spodní prádlo, ale také kalhoty a bundy - všechny využívají vynikající vlastnosti merino vlny.
Filtry (1)
Filtry
 1. modrý
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -42%
  Merino triko dámské Super.natural Mountain Logo - blue depths/fresh white
  Merino triko dámské Super.natural Mountain Logo - blue depths/fresh white
  včetně DPH 1059 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1069 Kč 0%
  Doporučená cena výrobce 1832 Kč -42%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Super.natural - moderní merino oblečení

Značku super.natural založili v roce 2012 dva nadšenci outdooru. Chtěli spojit pohodlí, které poskytuje sportovní oblečení, s výjimečným stylem a nadčasovým designem. Díky tomu mohli nabídnout oblečení, které se díky zachování technických vlastností osvědčí nejenom v outdooru, ale také v každodenním životě. Pro dosažení stanovených cílů se rozhodli využít merino vlnu. Novinkou představenou společností super.natural však bylo spojení merino vlny s syntetickými vlákny. Inovativní řešení umožnilo spojení dvou různých vláken do jednoho. Uvnitř bylo syntetické vlákno, které poskytovalo vysokou pevnost. Na povrchu bylo toto vlákno ovinuto merino vlnou, která je příjemná na dotek a poskytuje vynikající termoregulační vlastnosti. Toto řešení umožnilo vytvořit sportovní oblečení zcela nové generace.

Výrobce oblečení super.natural spolupracuje s renomovaným německým výrobcem příze Südwolle. Ten klade velký důraz nejen na nejvyšší kvalitu materiálu, ale také na ekologické aspekty. Výrobní proces a samotné materiály mají certifikáty Bluesign a Oeko-Tex. To je zárukou více udržitelného a šetrného k životnímu prostředí výroby. Kromě toho je merino vlna získávána pouze z živých ovcí, takže cyklicky dorůstá a vytváří 100% obnovitelný zdroj materiálu.

Výhody oblečení vyrobeného z merino vlny

Merino vlna má mnoho výhod. Mezi ně patří bezpochyby vynikající izolační vlastnosti. Právě proto se merino vlna může používat jak v letních tričkách super.natural, tak v zimních bundách, skvěle plnící svou roli. Kromě toho merino vlna dobře absorbuje vodu, což ve spojení se polyesterovým vláknem může být využito k rychlému odvodu vlhkosti. Oblečení super.natural vyrobené z merino vlny přirozeně chrání před škodlivým UV zářením. Samotný materiál je přitom velmi příjemný na dotek, nabízející vysoký nosný komfort.

Oblečení z merino super.natural můžete zakoupit v prodejně 8a.cz

V naší nabídce zajišťujeme široký výběr oblečení z merino vlny. Velmi populární trička super.natural jsou skvělou volbou na teplejší část roku. Můžou být skvělou alternativou klasických bavlněných triček a nabízejí pohodlí nejen na outdoorových výletech, ale také v běžném nošení. Při výběru oblečení super.natural je dobré vědět, že jsou k dispozici v různých sériích, které se liší tloušťkou materiálu a termoregulačními vlastnostmi. Nejtenčí série je Sierra 140, která se skvěle hodí na teplejší letní dny. Střední oblečení z kolekce Tundra 175 je skvělou volbou na přechodné období. Nejtlustší oblečení super.natural z kolekce Arctic 230 je zase nabízeno na zimní chladné dny.