top

Stoupací železa ATK

Haršajsny ATK zajišťují přilnavost na zledovatělých svazích. To znamená, že můžete lyžovat na jakémkoli vrcholu, a to i za velmi nepříznivých sněhových podmínek. Podívejte se na lehké modely do extrémních podmínek!
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Ostřiče ATK - dokonalá volba pro nejnáročnější podmínky

Při sestavování výstroje pro seskoky padákem je důležité chránit se před měnícími se podmínkami, které vás mohou v horách potkat. Pokud jste zvolili vázání ATK, pak se vyplatí koupit i odpovídající nože na led. Postroje ATK jsou vysoce kvalitním výrobkem, který se osvědčí v náročných podmínkách. Jejich konstrukce je založena na lehkých, ale extrémně pevných a odolných materiálech. Montáž nožů je velmi jednoduchá a intuitivní, což je v technicky náročném terénu nesmírně důležité.

Lehká a extrémně odolná konstrukce pro náročné

Nárazníky ATK jsou vyrobeny z moderních slitin lehkých kovů. Ty jsou navrženy tak, aby nám poskytovaly výjimečnou podporu. Proč? Navzdory své nízké hmotnosti jsou totiž extrémně pevné, což výrazně snižuje riziko poškození. Díky tomu nám nože ATK na led umožní překonat zledovatělé svahy bez nadměrné námahy. Jejich nízká hmotnost znamená, že vás při přenášení v kufříku nezatíží. ATK průchodky pro vázání Speed Touring, Touring, Free Touring a Rental jsou k dispozici v různých šířkách. Ať už se jedná o úzké závodní lyže, nebo široký model pro vyznavače freeridu, na své prkno je bez problémů přizpůsobíte.

Podívejte se na nabídku postrojů ATK v internetovém obchodě 8a.cz

V našem obchodě najdete mimořádně široký sortiment ATK Vázání každého fanouška skialpinismu můžete vybavit dalším příslušenstvím, například šňůrkami nebo popruhy. Právě tyto doplňky vás ochrání před možnými následky pádu. ATK postroje jsou ideální volbou pro všechny uživatele vázání ATK. Jejich sestavení je hračka a zabere jen pár chvil. Usnadňují pohyb po nejnebezpečnějších a nejzamrzlejších úsecích sjezdovek.