top

ATK

Značka ATK to jsou moderní pinová vázání pro všechny fanoušky skitouringu a skialpinismu, kteří oceňují vysokou kvalitu. Italská značka má za sebou poměrně krátkou historii, ale už si získala uznání mnoha uživatelů. Pinová vázání ATK znamenají lehkost, vysokou spolehlivost a technické inovace.
12
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce
 1. -15%
  Skialpové vázání ATK Haute Route 8- black/purple

  wish list

 2. -15%
  Skialpové vázání ATK Candy 5- black

  wish list

 3. -14%
  Skialpová vázání ATK Trofeo Plus 10 - black/white

  wish list

 4. -14%
  Skistopéry ATK Touring Ski Brake - black

  wish list

 5. -14%
  Skialpová vázání ATK Kuluar 9 Brake

  wish list

 6. -14%
  Skialpová vázání ATK Kuluar 12 LT

  wish list

 7. -14%
  Skialpová vázání ATK Kuluar 9 LT

  wish list

 8. -14%
  Skialpová vázání ATK Crest 8
  Skialpová vázání ATK Crest 8
  9 841 Kč 11 444 Kč

  wish list

 9. -14%
  Dlaždice ATK Long Adjustment Plate

  wish list

 10. -14%
  Stoupací železa ATK Crampons
  Stoupací železa ATK Crampons
  1 475 Kč 1 716 Kč

  wish list

 11. -14%
  Skialpová vázání ATK Crest 10 - red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce

Vázání ATK – plná spolehlivost

Vázání je často přehlíženou součástí vybavení každého lyžaře. Zatímco při sjezdovém lyžování se většinou řídíme heslem ""prostě to funguje"", u skialpinistických lyží je požadavek na spolehlivý výkon doprovázen očekáváním co nejnižší hmotnosti a snadného používání. V dnešní době jsou nejoblíbenějším řešením pinová vázání. Na tento typ konstrukcí se specializuje značka ATK Nabízí celou řadu pinových vázání přizpůsobených různým aktivitám na skialpových lyžích.

Pinová vázání pro každou aktivitu

Součástí špičkové kolekce RACE jsou minimalistické designy pro závodníky. Jedná se o modely, u nichž je hlavní prioritou minimalizace hmotnosti. Jsou určeny pro nejzkušenější skialpinisty, kteří hledají ultralehké vybavení - od tenčích lyží až po pinová vázání, které nemusí být nutně nastavitelné na patě, určené pro jedné boty a představují sadu, ve které se nemusí nutně skvěle lyžovat, ale při jízdě do kopce můžete zapomenout, že vaše nohy vůbec nesou nějakou váhu navíc.

Důležitou součástí nabídky ATK jsou pinová vázání pro turistické použití. Jedná se o osvědčená řešení, která zaručují snadnou manipulaci, odolnost a zároveň jsou lehká. Kolekce SPEED TOURING je určena milovníkům vyšší tepové frekvence, kteří během jednoho - opravdu intenzivního - výletu překonají mnoho výškových metrů. Modely jako Trofeo Plus a Haute Route jsou určeny pro zkušené skialpinisty, kteří usilují o dosažení životních rekordů. Jsou tvarově úsporné, ale ne tak asketické jako konkurenční modely.

Pro ty, kteří oceňují všestrannost a schopnost zvládnout širokou škálu podmínek, jsou k dispozici řady TOURING a FREE TOURING. Jsou vybaveny technickými inovacemi (a patenty!) a jsou připraveny na lehčí a náročnější výstupy i zábavné sjezdy. Tam, kde převažují sjezdy v náročném terénu a při vysoké rychlosti, poskytují zvýšenou odolnost proti přetížení. Tyto modely - vám také poskytují větší flexibilitu při jejich montáži na různé páry skialpových bot.

Pinová vázání ATK nabízí vysokou spolehlivost při zdolávání dalšího vrcholu.

Vázání ATK v obchodě 8a.cz

Nabízíme vysoce kvalitní pinová vázání ATK pro náročné nadšence skitouringu. Propracované konstrukce vyrobené v Itálii s důrazem na nejmenší detaily jsou ideální jak pro skialpovou turistiku, tak pro zdolávání náročných výzev v horách.