top

Spacáky Hannah

Spací pytle Hannah jsou skvělou volbou pro mnoho druhů turistiky. Nabídka zahrnuje ultralehké modely ideální pro letní noci i třísezónní spacáky, které jsou ideální od jara do podzimu.
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

14 výrobky

na stránce
Vymazat

Spací pytle Hannah pro turistiku a kempování

Český výrobce turistického vybavení si je dobře vědom potřeb lidí, kteří se chystají kempovat, a rozdílů v očekáváních v závislosti na aktivitě. Proto se vyrábí tak velký výběr modelů, který vám umožní vybrat si ten nejvhodnější spací pytel. Pro milovníky kempování a dlouhých pobytů v kempu nabízí společnost Hannah pohodlné roztažitelné spací pytle. Ty nabízejí více prostoru uvnitř při zachování fantastických tepelných vlastností. Existují také těsně přiléhající a relativně lehké spací pytle určené pro turistiku s batohem a pěší turistiku. Tyto modely jsou dobře přizpůsobeny letním, jarním i podzimním teplotám. Značka ve své nabídce nezapomíná ani na minimalisty. Nejmenší modely jsou určeny pro letní vedra a přenocování v přístřešcích. Díky kompaktním rozměrům jsou po sbalení ideální volbou pro turistiku s malým batohem.

Spací pytel optimálně přizpůsobený každému uživateli

Spací pytle Hannah zahrnují mnoho modelů, včetně spacích pytlů pro ženy. Tyto modely se vyznačují kratší délkou, poskytují vysoký tepelný komfort a ještě lépe se přizpůsobují postavě. Všechny turistky uvítají, že nemusí zbytečně nosit další zátěž. Velmi oblíbené jsou také spací pytle pro děti. Propracovaný design zajišťuje maximální pohodlí při spaní na rodinných výletech i letních prázdninových táborech. Spací pytle Hannah za atraktivní cenu a pohodlné jsou optimální volbou pro všechny milovníky stanování.