top

Série The North Face Summit Series

Kolekce North Face Summit Series vám pomůže dosáhnout vašich ambiciózních cílů v horách. Přesně to a ještě něco navíc. Využívá nejnovější technologie a zahrnuje všechny poznatky a návrhy špičkového týmu společnosti The North Face. Promyšlené, trvanlivé, ne náhodné, jiné.
Zobrazení Mřížka Seznam

107 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

107 výrobky

na stránce
Vymazat

Série The North Face Summit - pro opravdu ambiciózní!

Každý má touhu objevovat, ale ne každý se k tomu odhodlá. Zarytí a skutečně ambiciózní lidé věří, že nejopravdovější verzi sebe sama najdou daleko za hranicemi své komfortní zóny. To je jejich poslání - prorazit, překonat omezení - jednáním, úspěšným postupem na vrchol. Zlitý potem, bojující o každý nádech, odírající se z kůže, ztrácející krev a stále ještě ani ne v polovině cesty. Bojovat až do konce a odmítat myšlenky na to, že se prostě vzdám.

Bundy a kalhoty řady Summit - pro profesionály v horách

Řada Summit je ve světě horského vybavení legendou již od roku 2000. 15 let po uvedení prvních produktů na trh byla znovu vynalezena, opět zvedá laťku a udává nové trendy. Specializovaný tým designérů, technologů a sportovců (m.in. Conrad Anker, Renan Ozturk a David Goettler) strávili více než rok vytvářením kompletní skupiny produktů, která se v roce 2015 vrátila ke kořenům konceptu "nejlepší pro nejlepší". Od té doby horská komunita očekává každou další sbírku se zatajeným dechem. Následné modely oblečení této jedinečné řady se vyznačují několika vlastnostmi, které je rozhodně odlišují od konkurence. Patří mezi ně: - nejvyšší úroveň funkčnosti, - minimalistická forma bez zbytečných doplňků, - Plně odpovídá požadavkům profesionálů, kteří upřednostňují výkon a kvalitu před vzhledem a módou.

Top kolekce TNF

Kolekce North Face Summit Series zahrnuje výrobky, které jsou ideální pro mnoho oblastí horských aktivit. Nejdůležitější z nich je technické horolezectví. Zde je třeba být připraven na náhlé změny počasí a mít oblečení, které poskytuje naprostou volnost pohybu i v těch nejnepříznivějších podmínkách. V souprava North Face Summit Series Advanced Mountain Kit obsahuje nejpokročilejší modely pro optimální výkon v himálajském terénu a nabízí optimální podmínky jak pro zdolávání nejvyšších vrcholů. Nejnáročnějšími zkouškami prochází tato kolekce při výškových výstupech, kde je vystavena extrémním povětrnostním podmínkám.

Obchod 8a.cz - Specialista řady Summit

Již více než 10 let jsme součástí prestižní skupiny prodejen Summit Series Specialist. Jaké výhody vám tento titul přináší? Máte přístup k nejkvalitnějšímu, originálnímu turistickému vybavení s logem americké společnosti The North Face z technologicky nejvyspělejší řady Summit. Certifikace The North Face Summit Series Authorized Dealer je nejlepší zárukou pravosti všech výrobků TNF se všemi souvisejícími výhodami. Jak jsme se stali certifikovaným prodejcem řady The North Face Summit? V souladu s předpisy The North Face Summit Series Authorized Dealers jsou certifikovanými prodejci ty obchody, které nabízejí široký sortiment vybavení, obuvi a oblečení pro aktivní lezce. Nabídka prodeje zboží založená na špičkových řešeních a profesionálním servisu má zaručit co nejpružnější možnosti výběru expedičního vybavení pro náročného zákazníka, který zná své možnosti. Při hodnocení kompetencí vybrané prodejny posuzujeme mimo jiné zkušenosti samotné společnosti i osob odpovědných za přímý kontakt a obsluhu zákazníků z hlediska všech činností v cestovním ruchu a horolezectví. Mimořádně důležitá je také informace o tom, zda je daný subjekt schopen zajistit kontinuitu své nabídky jako specializovaný prodejce a odpovědně plnit povinnosti spojené s odborným poradenstvím nebo asistencí při výběru vybavení The North Face v různých situacích. Není třeba dodávat, že certifikát The North Face Summit Series Authorised Dealer je nejlepší a nejúplnější zárukou pravosti výrobků s logem TNF a všech souvisejících výhod.