top

Sawyer

Sawyer je americká značka, jejíž nabídka zahrnuje především vodní filtry a ochranu proti hmyzu. Jejich výrobky jsou ideální pro cestování a treking, nejen v tropickém podnebí.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. -7%
  Filtr Sawyer Mini Water Filtration System - orange
  Filtr Sawyer Mini Water Filtration System - orange
  včetně DPH 1374 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1329 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 1489 Kč (-7%)

  wish list

 2. -4%
  Vodní filtr Sawyer Squeeze Water Filtration System
  Vodní filtr Sawyer Squeeze Water Filtration System
  včetně DPH 2204 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2204,10 Kč
  Doporučená cena výrobce 2319 Kč (-4%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Vodní filtry Sawyer - ten správný model pro každou aktivitu

Nabídka zahrnuje jak kompaktní turistické vodní filtry, tak složitější modely, které jsou schopny zajistit značné množství čisté vody. Ty první se nejčastěji volí pro pěší a cyklistické výpravy do míst vzdálených od civilizace. Umožňují čištění vody dostupné v pramenech, řekách a jezerech. Taková řešení umožňují vozit na zádech nebo v brašnách mnohem méně vody. Příruční vodní filtr Sawyer se snadno vejde i do kapsy, čímž zbytečně nezvětšuje velikost potřebného vybavení. Vodní filtry s vyšší kapacitou se používají pro větší skupiny a také pro delší kempování na jednom místě. Rychlejší filtrace umožňuje zajistit dostatek vody pro několik osob.

Filtry Sawyer jsou zdokonalená řešení

Díky pokročilé technologii patří filtry Sawyer mezi přední světové výrobky tohoto typu. Čištění vody je založeno na mechanickém principu. Voda musí protékat filtrem ze speciálního materiálu, ve kterém zůstávají nečistoty a špína. V závislosti na zvoleném modelu mohou být filtry vybaveny přídavnými trubkami a láhvemi, které zlepšují filtraci a umožňují snadné oddělení filtrované pitné vody od znečištěné. Filtrace vody je vhodným způsobem získávání pitné vody nejen během expedic a výprav do nejvzdálenějších koutů světa, ale také během víkendových výletů do hor nebo pod stany.