top

Rukavice Salewa

Ať už se jedná o lyžování, horolezectví, trekking nebo jen každodenní použití, rukavice Salewa ® mají něco společného: tepelný komfort a nepromokavost.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Salewa nabízí širokou škálu modelů pro každou aktivitu

Značka Salewa je jedním z největších a nejznámějších výrobců outdoorového oblečení na světě. Všechny výrobky této značky se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a vynikajícími materiály. Nejinak je tomu i v případě rukavic. Široká nabídka modelů zaručuje, že si z ní vybere každý. Salewa rukavice via ferrata, nebo pokročilé modely z přírodní vlny? Záleží jen na vás, který z modelů značky si vyberete. Výrobce navíc dbá na životní prostředí, na kterém nám, outdoorovým nadšencům, obzvlášť záleží. Rukavice ve vodoodpudivých vrstvách nepoužívají extrémně škodlivé sloučeniny PFC. Výrobní proces šetrný k životnímu prostředí byl u mnoha modelů oceněn certifikátem bluesign®.

Moderní technologie a další

Rukavice Salewa představují široké portfolio výrobků. Mnohé modely využívají moderní technologická řešení, jiné jsou založeny na nepostradatelné venkovní vlně. Záleží tedy jen na vašich plánech a preferencích, zda sáhnete po skialpové rukavice Salewa, nebo lehký model, který je ideální pro kombinaci s druhým párem rukavic na vysokohorské zimní expedice? Každý model rukavic této značky je navržen tak, aby chránil naše ruce před chladem. Navíc značka nabízí také rukavice Salewa vybavené větruodolnou membránou GORE-TEX®, která dále zvyšuje ochranu vašich rukou před chladem! Nezapomeňte, že ochrana rukou není jen o tepelném komfortu, ale také o tom, abyste se vyhnuli vysušení kůže, popraskání a v nejhorším případě omrzlinám!

Rukavice Salewa v horském obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete mnoho modelů rukavic této vysoce ceněné značky. Výběrem správného modelu si zajistíte maximální tepelný komfort a ochranu před studenýma rukama, ať už máte v plánu cokoli. Široká nabídka produktů zaručuje, že najdete dokonalý model, který bude vyhovovat vašim preferencím a plánům na hory. Díky nejvyšší kvalitě zpracování budou rukavice Salewa vynikající volbou pro nejnáročnější turisty a turistky. Sáhněte po jednom z těchto modelů a můžete si být jisti maximální podporou, ať už se věnujete jakékoliv činnosti!