top

Rukavice Climbing Technology

Rukavice Climbing Technology ® projdou zkouškou při práci s lany - ať už při lezení nebo při práci ve výškách. Ideální v horách na řetězech a ferratách. Odolné a pohodlné.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -15%
  Rukavice Climbing Technology Progrip Plus - black/beige
  Rukavice Climbing Technology Progrip Plus - black/beige
  včetně DPH 1039 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 959Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 1229 Kč (-15%)

  wish list

 2. -14%
  Rukavice Climbing Technology Progrip Ferrata - black
  Rukavice Climbing Technology Progrip Ferrata - black
  včetně DPH 579Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 539Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 679Kč (-14%)

  wish list

 3. -15%
  Rukavice Climbing Technology Progrip Gloves - black
  Rukavice Climbing Technology Progrip Gloves - black
  včetně DPH 899Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 829Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 1059 Kč (-15%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Rukavice Climbing Technology - ideální pro práci s lanem

Chránit pokožku rukou při jištění, používání řetězů nebo práci s lanem ve výškách je nesmírně důležité. Proto se vyplatí sáhnout po rukavicích na via ferraty, které byly vyvinuty s ohledem na toto rozvíjející se odvětví horských aktivit. Rukavice Climbing Technology budou ideální volbou pro všechny nejnáročnější uživatele. Dokonale chrání naše ruce před třením, které by mohlo vést k bolestivým zraněním. Nabídka zahrnuje klasické modely a rukavice bez prstů pro Climbing Technology ať už sáhnete po jakémkoli modelu, určitě budete spokojeni. Italský výrobce Climbing Technology je to proto, že má obrovské zkušenosti a vyrábí jen to nejkvalitnější vybavení, které se stane základem vaší horské výbavy.

Vysoká kvalita zpracování zaručuje dlouhou životnost

Rukavice Climbing Technology používané pro jištění jsou vyrobeny výhradně z kůže nejvyšší kvality. Jsou odolné proti mechanickému poškození, dostatečně pružné a co je neméně důležité, umožňují našim rukám pohodlnou prodyšnost. Díky tomu zůstávají naše ruce při této náročné činnosti suché. Kritické zóny rukavic jsou navíc zesíleny, aby se dále snížilo riziko mechanického poškození. Obvod manžety se u většiny modelů reguluje pomocí odolného a účinného pásku na suchý zip. Nabídka zahrnuje klasické pětiprsté modely i rukavice bez prstů. Climbing Technology rukavice můžete pohodlně nosit při lezení. Mají speciální otvor, díky kterému je lze připevnit k postroji pomocí karabiny. Výběrem výrobku italského výrobce sázíte na mimořádně vysokou kvalitu zpracování. Díky tomu si můžete být jisti, že vám rukavice na via ferraty budou sloužit mnoho let a poskytnou vám oporu a ochranu před zraněním! Nabídka rukavic Climbing Technology v horském obchodě 8a.cz

V nabídce našeho obchodu najdete vybavení a doplňky italského výrobce, které vám umožní efektivní pohyb v horách. Rukavice můžete používat při uchopování tatranských řetězů, na via ferratách nebo při práci ve výškách. Jejich funkčnost a vysoká kvalita výroby zajistí, že vám budou sloužit po mnoho sezón bez ohledu na náročnost úkolů, kterým čelí.