top

Ruffwear

Ruffwear je značka specializující se na doplňky pro psy. Její sortiment zahrnuje nejpotřebnější věci pro našeho domácího mazlíčka, a to jak pro turistické výlety, tak pro každodenní použití. Výrobky pro psy od značky Ruffwear poskytují pohodlí jak čtyřnohým miláčkům, tak jejich majitelům.
Zobrazení Mřížka Seznam

58 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

58 výrobky

Vymazat

Ruffwear - vše pro vašeho psa

Značka Ruffwear byla založena z vášně a lásky ke zvířatům a specializuje se na výrobu turistických doplňků pro psy. Tyto předměty jsou ideální pro každou cestu s naším čtyřnohým mazlíčkem. Pohodlné postroje a vodítka, bundy pro psy chránící před chladem nebo boty chránící tlapky před ostrými kameny v horách, kompaktní misky na vodu a jídlo, to vše najdete v sortimentu amerického výrobce Ruffwear. Pokud chcete prozkoumávat nové trasy a cestovat se svým psem, určitě najdete vybavení, které vám i vašemu čtyřnohému příteli zajistí ještě větší pohodlí při každém výletu.

Jak vznikla značka specializující se na psí doplňky?

V rodině, kde Patrick Kruse, zakladatel společnosti Ruffwear, vyrůstal, se ke psům vždy přistupovalo jako ke členům rodiny. Výlety do pohoří Sierra byly také na denním pořádku. Ve svých 12 letech Patrick rozhodně chtěl, aby se jich účastnili i psi. Proto se svou matkou připravil první psí batoh. Po maturitě v roce 1977 odjel Patrick do Karibiku jako člen posádky na jachtě. Tam se hodně potápěl a poznával zcela nové kultury, což mu umožnilo získat odstup a poznat jiný svět. Při práci na jachtě prováděl mnoho každodenních oprav, díky čemuž se stal velmi zručným kutilem. Musel se naučit šít nebo pracovat se dřevem, ale díky své manuální zručnosti tato umění rychle zvládl. Jak se později ukázalo, všechny tyto dovednosti byly v Ruffwearu velmi užitečné. Patrick se do Kalifornie vrátil až v roce 1982, kdy ho přilákalo kouzlo hor a řek. Tehdy založil svou první společnost Marine Works, která poskytovala služby námořním nadšencům. Zde se přesvědčil, že zákazníci a jejich potřeby jsou na prvním místě. V roce 1989 si Patrick při raftingu na řece všiml, že mnoho materiálů a řešení z outdoorového vybavení lze použít v raftovém vybavení. V roce 1989 založil společnost Salamander Paddle Gear, aby svůj nápad uskutečnil.

V roce 1992 přišel během cyklistického výletu s Patrickem na další nápad. Jeho kamarád, který vzal své psy na projížďku, měl problém přimět je pít z láhve. Proč tedy nevytvořit skládací misku pro psy? Tak se zrodil zárodek značky Ruffwear, která se specializuje na psí doplňky. Nový doplněk vzbudil pozornost a brzy se o inovativní misky pro psy zajímalo více lidí. Brzy se Patrick vydal na cestu se svým psem a hledal další inspiraci pro nové výrobky. V roce 1998 se přestěhoval do města Bend v Oregonu, kde najal zaměstnance a značka Ruffwear se začala rozrůstat. Nyní je společnost známá v mnoha zemích a stejně jako na samém začátku spolupracuje s mnoha organizacemi, které milují psy. Především podporuje adopci psů z útulků, vodicích nebo záchranných organizací.

Doplňky pro psy Ruffwear si můžete zakoupit v obchodě 8a.cz

Nabízíme velmi široký výběr produktů této americké značky. Patří sem všechny věci, které se mohou v terénu hodit. Základem jsou pohodlná vodítka a postroje Ruffwear pro psy, které neomezují jejich pohyb. V kamenitém terénu jsou nezbytným doplňkem psí boty, které chrání tlapky psa před ostrými hranami a nadměrným odíráním polštářků. Pro zimní výpravy připravila společnost Ruffwear bundy pro psy, které je ochrání před rychlým prochladnutím. Mezi produkty patří také skládací misky pro psy, sáčky na pamlsky, hračky a mnoho dalšího. Pohodlné pelíšky pro psy Ruffwear umožní čtyřnohým miláčkům dobře si odpočinout v kempu po náročném dni v terénu. Ať už potřebujeme pro svého čtyřnohého přítele cokoli, v nabídce americké značky to určitě najdeme.