top

Primaloft black

PrimaLoft® Black je syntetický izolační materiál s vynikajícími izolačními vlastnostmi. Naše nabídka zahrnuje turistické bundy a rukavice, které jsou ideální pro chladnější dny na horách nebo pro každodenní použití.
35
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

35 položek

na stránce
 1. -30%
  Dámské kalhoty The North Face Lenado Pant - red

  wish list

 2. -30%
  Bunda GORE-TEX Marmot Lightray Jacket - black

  wish list

 3. -22%
  Kalhoty GORE-TEX Marmot Lightray Pant - black

  wish list

 4. -14%
  Sukně La Sportiva Warm Up Primaloft Skirt - black

  wish list

 5. -18%
  Turistické kalhoty dámské CMP Marina Pant - titanio

  wish list

 6. -30%
  Turistické kalhoty CMP Archie Pant - nero

  wish list

 7. -30%
  Turistické kalhoty CMP Archie Pant - titanio

  wish list

 8. -30%
  Dámský kabát Helly Hansen Mayen Parka - navy

  wish list

 9. -30%
  Dámský kabát Helly Hansen Mayen Parka - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

35 položek

na stránce

PrimaLoft® Black poskytuje vynikající izolaci za všech okolností

Syntetické zateplené oblečení je vynikající náhradou modelů vyrobených z přírodního prachového peří, přičemž mnohé nevýhody původního oblečení jsou odstraněny. Syntetická výplň PrimaLoft® Black patří do základní řady syntetických izolací, které se dobře osvědčují ve středně náročných podmínkách. Používá se v klasickém outdoorovém oblečení i v modelech, které jsou oblíbené pro každodenní použití. Vynikající volba pro každého, kdo chce vyzkoušet výjimečné vlastnosti syntetických izolací z řady PrimaLoft®.

Proč zvolit PrimaLoft® Black

Sortiment těchto izolací vychází z mimořádně bohatých zkušeností značky. Její nejmodernější výplně jsou testovány v nejnáročnějších podmínkách na Zemi. To platí i pro základní verzi PrimaLoft® Black, kterou lze dále vylepšit. Náplň má několik vlastností, díky kterým je oblíbená pro outdoorové aktivity. Především dobře izoluje od chladu, což je ideální pro přechodná roční období. Kromě toho má nízkou vlhkost, a lze jej proto používat v širokém rozsahu povětrnostních podmínek. Na túrách a expedicích může být izolace také velmi stlačená, což znamená, že oděv, ve kterém je použita, například bunda Primaloft®, zabere v batohu nebo tašce ještě méně místa. Díky všem těmto výhodám se zateplené modely PrimaLoft® těší velké oblibě.

Různé verze izolace PrimaLoft® Black

Jednotlivé izolační materiály PrimaLoft® Black se od sebe mohou mírně lišit. Mezi nejvyhledávanější patří izolace, které využívají recyklované materiály. Polyesterová vlákna jsou vyrobena z materiálů, které by jinak skončily na skládce. Díky tomu si můžete užívat vysoce kvalitní zateplené oblečení a zároveň významně přispívat k ochraně životního prostředí. Existují také zateplené verze se zvýšenou odolností, nebo dokonce takové, kde je syntetická izolace smíchána s přírodním prachovým peřím, aby se co nejlépe využily výhody každého typu izolace.

Podívejte se na materiály a výrobky PrimaLoft®

PrimaLoft® PrimaLoft® Silver PrimaLoft® Gold PrimaLoft® Pure PrimaLoft® Bio