top

Poloautomatické mačky Camp

Poloautomatické mačky Camp jsou ideální volbou pro zimní horské túry. Moderní konstrukce je robustní a lehká. Můžete je úspěšně namontovat na mnoho modelů horských bot. Poloautomatické mačky Camp poskytují dobrou trakci v obtížném zledovatělém terénu.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -10%
  Mačky Camp Alpinist Pro - Auto/Semi-Auto
  Mačky Camp Alpinist Pro - Auto/Semi-Auto
  včetně DPH 4859 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 4599 Kč (+6%)
  Doporučená cena výrobce 5449 Kč (-10%)

  wish list

 2. -15%
  Poloautomatické mačky Camp Stalker Semi-Automatic - green
  Poloautomatické mačky Camp Stalker Semi-Automatic - green
  včetně DPH 2489 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2459 Kč (+2%)
  Doporučená cena výrobce 2949 Kč (-15%)

  wish list

 3. -15%
  Automatické mačky Camp Blade Runner
  Automatické mačky Camp Blade Runner
  včetně DPH 5749 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5149 Kč (+12%)
  Doporučená cena výrobce 6839 Kč (-15%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Camp poloautomatické mačky - maximální kvalita výkonu

Značka Camp je výrobcem vybavení vynikající kvality pro outdoorové fanoušky. Pokud se v zimě chystáte do hor, určitě přemýšlíte o koupi maček. Pouze mačky nám umožňují stabilní a jistý pohyb v zasněženém nebo zledovatělém strmém terénu. Camp poloautomatické mačky jsou modely, které dobře fungují s většinou vysokohorských bot dostupných na trhu. Pro použití poloautomatických maček však potřebujete boty se speciální vložkou v oblasti paty!

Silná, ale lehká konstrukce

Poloautomatické mačky Camp jsou vyrobeny z nejkvalitnějších slitin lehkých kovů a oceli. Díky tomu je jejich konstrukce lehká a odolná proti náhodnému poškození a rychlému opotřebení. Agresivně tvarované zuby umožňují udržet pohodlnou stabilitu a přilnavost při překonávání náročného terénu. Poloautomatické mačky se velmi snadno nasazují. Nastavení přední klece a připnutí přednastavené délky skoby je velmi rychlé a intuitivní. Poloautomatické mačky Camp mají také speciální podložky proti botám. Ty jsou navrženy tak, aby účinně odstrkovaly sníh z oblasti podrážky, čímž se minimalizuje riziko ztráty stability. Tyto mačky byly testovány v náročných podmínkách, takže mají potřebné certifikace: CE; EN 893.

Podívejte se na poloautomatické mačky Camp v nabídce obchodu 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete širokou nabídku produktů Camp Od raků po přilby Camp, které vám umožní zvýšit vaši bezpečnost, když jste v zimě na horách. Zimní turistika se od té letní velmi liší. Proto se vyplatí investovat do správného a kvalitního vybavení, aby se minimalizovalo riziko nehod a jejich následků. Mačky jsou základní a nezbytnou součástí zimní výbavy. Každý turista by je měl mít ve své výbavě. Nejvyšší kvalita výroby maček značky Camp je zárukou, že nám nově zakoupené mačky budou sloužit opravdu dlouho.