top

Polartec High Loft

Polartec® High Loft™ je fleecový úplet s charakteristickou strukturou polyesterových vláken. Poskytuje výjimečné tepelné vlastnosti. Připravte se na chladné dny s fleecovými mikinami Polartec® High Loft™!
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -27%
  Fleecová bunda Karpos K-Performance H-Loft Fleece - black/green fluo
  Fleecová bunda Karpos K-Performance H-Loft Fleece - black/green fluo
  včetně DPH 3569 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3689 Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 4900 Kč (-27%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Polartec® High Loft™ má jedinečný vzhled a tepelné vlastnosti

Fleecový materiál Polartec® High Loft™ představuje zcela novou úroveň mezi tradičními fleecovými materiály. Vytvoření patentované struktury speciálních polyesterových vláken umožnilo dosáhnout měkkosti a objemu, které jsou u klasických fleeců nevídané. To zajišťuje mimořádný vzhled oděvu, ale především maximalizuje jeho izolační vlastnosti. Oblečení z materiálu Polartec® High Loft™ poskytuje vynikající izolaci v chladnějších dnech. Silné mikiny jsou vhodné jak samostatně, tak jako izolační vrstva pod membránovou bundu v zimě nebo v chladnějších dnech v přechodných ročních obdobích. Charakteristické fleecové "medvědí" mikiny jsou stejně často voleny pro horské aktivity jako pro každodenní použití. Na dotek velmi příjemný materiál zajistí pohodlí ve všech chladných dnech.

Moderní konstrukce z tkaniny Polartec® High Loft™

Vytvoření materiálu, který by byl ještě účinnější než klasické rouno, vyžadovalo mnoho pokusů a mnoho zkušeností. Nakonec však vznikla jedinečná polyesterová struktura. Je tak jedinečná, že si ji nechala patentovat značka Polartec®. Vlákna vytvářejí velké kapsy, které uchovávají vzduch ohřátý tělem. To vytváří vynikající izolační vrstvu, která nic nezatěžuje. Polartec® High Loft™ má nejvyšší tepelnou izolaci ze všech fleecových tkanin Polartec®. Díky tomu se jedná o látku vhodnou pro chladnější části roku. Přestože tkanina poskytuje výjimečné izolační vlastnosti, neztrácí schopnost odvádět vlhkost. Struktura materiálu zaručuje prodyšnost, což umožňuje udržet optimální klima v blízkosti pokožky i při fyzické aktivitě při nízkých teplotách.

Výhody rouna Polartec® High Loft™

Dokonalý materiál poskytuje oděvu nespočet výhod, které oceníte při túrách a expedicích. Díky speciálnímu uspořádání vláken lze celou věc snadno stlačit do menšího rozměru. To znamená, že teplá mikina Polartec® High Loft™ nezabere v batohu příliš mnoho místa, když se oteplí. Polyester použitý v materiálu má hydrofobní vlastnosti, což znamená, že účinně odpuzuje vodu. Díky tomu pletenina neabsorbuje velké množství vody, a když je mokrá, velmi rychle schne. To je důležitá výhoda při delších cestách, kdy po dni stráveném v dešti mikina stihne přes noc uschnout, aby byla připravena na další etapu cesty. Struktura tkaniny zaručuje také vysokou prodyšnost. Vlhkost vznikající při cvičení se může snadno přenášet ven ve formě molekul vodní páry. Díky tomu jsou mikiny Polartec® High Loft™ ideální pro vrstvení. Optimálně spolupracují s technickým prádlem i membránovými bundami, aktivně se podílejí na přenosu vlhkosti ven a udržují optimální mikroklima v blízkosti pokožky.

Oblečení Polartec® High Loft™ v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr fleecových mikin od špičkových výrobců. Silné a zároveň lehké mikiny jsou ideálním doplňkem oblečení určeného pro chladnější část roku. Ideální jsou v zimě, na konci podzimu a na začátku jara. Kdykoli teplota klesne pod bod mrazu, nabízí rouno Polartec® High Loft™ bezkonkurenční tepelný komfort. Dokonale kombinují výjimečnou izolaci s optimálními užitnými vlastnostmi.