top

Péřové bundy Salomon

Péřové bundy SALOMON ® jsou zárukou tepelného komfortu při outdoorových aktivitách. Umožňují udržovat optimální tělesnou teplotu a chrání vás před nebezpečným podchlazením.
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Vymazat

Salomon kvalitní péřová bunda

Značka Salomon je bezpochyby jedním z nejoblíbenějších výrobců outdoorového oblečení. Jejich charakteristickým znakem je kombinace módního minimalistického designu a důrazu na detail. Salomon péřové bundy jsou ideální volbou pro náročné turisty. Jejich pokročilá konstrukce umožňuje udržovat optimální tělesnou teplotu během fyzické aktivity. Portfolio značky zahrnuje přírodní i syntetické výplně. Ty se osvědčí při všech venkovních aktivitách. Od pěší turistiky a trekingu až po jištění lezeckého partnera.

Jaký model si vybrat?

Jakou bundu byste si měli vybrat, závisí na řadě faktorů. Zvažte teplotní rozsah, ve kterém ji budete používat, a úroveň vlhkosti, které budete během své činnosti vystaveni! Puchové bundy Salomon se dodávají v přírodním i syntetickém zateplení. Peří je bezpochyby nejlepším izolantem a dobře funguje i při nejnižších teplotách. Má však značnou hmotnost, protože při styku s vlhkostí ztrácí své izolační vlastnosti. Jakmile je bunda mokrá, stává se nepoužitelnou a během kempování ji nemusí být možné vysušit. Proto je důležité vybírat si péřové bundy Salomon s moderní syntetickou izolací, když se vydáváte do mokrých podmínek. Technické izolace mají podobné izolační vlastnosti jako prachové peří, které neztrácejí ani za mokra. Jsou těžší a méně stlačitelné než péřové, ale jsou ideální pro přechodná roční období.

Salomon péřové bundy v obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu si vyberete z mnoha modelů této uznávané značky. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli produkt, zajistí vám během vašeho úsilí optimální tělesnou teplotu. Díky vysoké kvalitě zpracování se vaše nová bunda stane základem vašeho šatníku na mnoho turistických sezón. Díky univerzálnosti modelů je využijete nejen na horách, ale i při každodenním životě ve městě. Kolekce zahrnuje dámské i pánské péřové bundy Salomon. Určitě tak najdete model, který splní všechna očekávání i těch nejnáročnějších outdoorových fanoušků.