top

Péřové bundy Dynafit

Péřové bundy DYNAFIT® znamenají teplo v nejlehčí a nejtechničtější verzi! Poskytují tepelnou izolaci pro intenzivní skialpinismus, horolezectví a zastávky na zimních běžeckých túrách. Přírodní a syntetické péřové bundy navržené v duchu #SPEEDUP
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
  1. -34%
    Bunda skialpova Dynafit Free Down Jacket - magnet

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Vymazat

Puchové bundy Dynafit - ideální volba pro ty nejnáročnější

Pokud hledáte nekompromisní kvalitu. Záleží vám na ochraně proti chladu a nízké hmotnosti vaší nové bundy. Oceňujete pouze osvědčená řešení. Pak si vyberte péřovou bundu z Dynafit bude hitem. Použití moderních technických tkanin a účinné izolace vám zajistí plnou volnost pohybu a tepelný komfort. Nabídka zahrnuje péřové bundy Dynafit plněné přírodním prachovým peřím nebo jeho syntetickým ekvivalentem PrimaLoft®. Bundy jsou ideální do podmínek od velkých mrazů až po teploty kolem nuly. Zimní trekking nebo skialpinismus? Ať už máte jakékoli plány, moderní bundy této špičkové značky vám poskytnou maximální podporu.

Jakou bundu si vybrat?

Abyste si mohli vybrat novou péřovou bundu Dynafit, je důležité odpovědět na dvě otázky. V jakých teplotách budu v horách? Budu vystaven vlhkosti? Pokud se vaše aktivita odehrává při extrémně nízkých teplotách, je volba jednoduchá - dolů. Tento přírodní izolant je již po desetiletí nenahraditelný. Díky své vysoké elasticitě nás dokonale izoluje od chladu. Díky tomu funguje dobře i v extrémních podmínkách. Navíc jej lze komprimovat na minimální velikost. Bundu tak můžete nosit jako malé balení, které v batohu zabere jen minimum místa! Puchové bundy Dynafit však mohou být zatepleny i moderními syntetickými řešeními. Výrobce zvolil pro své péřové bundy vysoce ceněnou izolaci PrimaLoft®. Má podobné izolační vlastnosti jako prachové peří, ale na rozdíl od něj je při kontaktu s vlhkostí neztrácí. Bundy se syntetickou výplní jsou proto vhodnější pro vyšší teploty, kdy jste vystaveni vlhkému prostředí!

Dynafit péřové bundy v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho modelů bund s péřovou výplní tohoto renomovaného výrobce. Díky použití nejkvalitnějších materiálů a surovin jsou zárukou tepelného komfortu v nepříznivých podmínkách. Mezi modely úspěšně najdete něco pro sírové mrazy i pro přechodná období. Kolekce zahrnuje pánské i dámské péřové bundy Dynafit. Ať už se rozhodnete pro kterýkoli z nich, získáte nekompromisní produkt, který vás nikdy nezklame.