top

Péřové bundy Columbia

Péřové bundy COLUMBIA ® nabízejí vynikající izolační vlastnosti přírodního prachového peří a technologické inovace. Jsou vhodnou volbou pro přechodná období a nejchladnější dny v roce. Kolekce péřových bund Columbia je určena mužům a ženám, kteří oceňují tuto americkou značku pro její vynikající poměr kvality a ceny.
Zobrazení Mřížka Seznam

64 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Bunda Columbia Labyrinth Loop Jacket - collegiate navy

  wish list

 2. -40%
  Bunda Columbia Iceline Ridge Jacket - delta/black

  wish list

 3. -40%
  Bunda Columbia Powder Lite Jacket - black

  wish list

 4. -40%
  Bunda Columbia Three Forks Jacket - bright indigo

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

64 výrobky

na stránce
Vymazat

Puchové bundy Columbia na zimu

V zimním období se stává prioritou ochrana před nepříjemným chladem. Ideálním řešením je oblečení s výplní z prachového peří - přírodního i syntetického. Americký výrobce patří mezi přední světové konstruktéry a výrobce těchto modelů. Puchové bundy Columbia jsou dobře známé všem milovníkům zimních aktivit. V nabídce společnosti snadno najdeme jak lehké modely, které se osvědčí při intenzivní činnosti, tak i velmi silné bundy připravené na největší mrazy. Rozsáhlé zkušenosti značky se promítají do dokonale přizpůsobených modelů bund, které vám umožní maximálně využít čas strávený na sněhu.

Jakou péřovou bundu potřebujete?

Columbia má ve své kolekci mimořádně širokou nabídku bund. Nejoblíbenější z nich jsou univerzální péřové bundy Columbia pro turistiku. Tyto modely jsou vhodné pro zimní expedice i každodenní použití. Klasické střihy pro skvělý vzhled a pohodlí. K dispozici jsou také modely s mírně sportovnějším střihem. Jsou vhodnou volbou pro náročnější trasy a delší treky. Díky pevným materiálům a kvalitní ultralehké izolaci se oděv skvěle hodí do náročného terénu, přesto zůstává neuvěřitelně lehký. V nabídce jsou také tradiční, velmi silné bundy pro každodenní použití. Do mnoha kapes se snadno vejdou drobné předměty. Bundy tohoto typu jsou vybaveny pohodlnými kapucemi, pod kterými lze snadno skrýt čepici. Poskytují vynikající ochranu při sněhových bouřích nebo silnějším větru. Samostatnou kategorií jsou lyžařské bundy s péřovou výplní.

Puchové bundy Columbia - přírodní a syntetické

V nabídce amerického výrobce Columbia existují jak bundy plněné přírodním prachovým peřím, tak modely s jeho syntetickým ekvivalentem. Bundy s přírodním prachovým peřím jsou bezkonkurenčně nejlehčí a velmi účinně izolují od chladu. Jedná se o nejvyšší třídu zimního oblečení, která se volí pro nejsilnější mrazy. Kromě toho lze bundy s přírodním prachovým peřím velmi snadno sbalit do malého rozměru. To je při převozu zavazadel velká výhoda. Na druhou stranu syntetické péřové bundy Columbia používají uměle vyrobená vlákna. Přestože jejich izolační vlastnosti jsou o něco horší než u péřových, mají jednu velkou výhodu - i když navlhnou, některé z těchto vlastností si zachovají. Syntetické zateplené bundy se proto častěji volí pro aktivity v náročných povětrnostních podmínkách, kdy lze očekávat vysokou vlhkost.

Dámské péřové kabáty do chladného počasí ve městě

Vynikající vlastnosti prachového peří se dostaly i do dámských kabátů. Značka Columbia využívá svých rozsáhlých zkušeností v oblasti outdoorového oblečení a navrhuje také dámské péřové kabáty Jsou skvělou volbou pro dámy na procházky v chladném počasí. Díky své výjimečné lehkosti poskytují maximální pohodlí při nošení. Tepelné vlastnosti péřových kabátů na nejvyšší úrovni zajistí, že všechny ostatní bundy na zimu půjdou do šatníku.

Puchové bundy Columbia můžete zakoupit na adrese 8a.cz

V obchodě 8a.cz nakoupíte oblečení a obuv, které jsou nezbytné při aktivitách v zimním mrazu. Zimní boty a péřové bundy Columbia jsou ideální pro nejnižší teploty. Tyto propracované modely jsou ideální pro turistiku a zimní sporty. Maximální pohodlí a vysoce kvalitní materiály zaručují, že si každou aktivitu maximálně užijete a budete maximálně spokojeni a že vám nebude vadit ani nepříjemný chlad.