top

Péřové bundy Berghaus

Péřové bundy BERGHAUS® jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají teplo a pohodlí. Jsou vyplněny hydrofobním prachovým peřím nebo syntetickou výplní s impregnací Hydroloft® a poskytují vynikající tepelnou izolaci bez ohledu na povětrnostní podmínky!
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
  1. -25%
    Dámská Bunda Berghaus Nula Micro Jacket - dusk

    wish list

  2. -37%
    Izolovaná bunda Berghaus Seral Jacket - dusk

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Vymazat

Puchová bunda Berghaus do všech podmínek

Pokud hledáte funkční zahřívací vrstvu. Pokud chcete zabránit ochlazení těla během venkovních aktivit. Sáhněte po péřových bundách Berghaus Jejich vyspělá konstrukce a kvalitní výplň vás ochrání před chladem. Přírodní peří nebo syntetická izolace. Záleží jen na vás, jaký typ náplně si vyberete. Berghaus je mezi outdoorovými fanoušky známý svou do nejmenších detailů vyladěnou konstrukcí. U péřových bund tomu není jinak! Jsou hotové tak, aby poskytovaly podporu po mnoho turistických sezón. Střih vám umožní nosit pohodlně vrstvu oblečení za vrstvou, aniž by vás omezoval v pohybu! Co víc si můžete přát?

Jaká bunda je pro mě nejlepší?

Záleží na podmínkách, ve kterých hodláte svou novou péřovou bundu Berghaus používat! Přírodní izolace je ideální do sucha nebo při opravdu nízkých teplotách. Koneckonců, co se týče izolace, nic se nevyrovná vysoce kvalitnímu puchu. V bundách Berghaus se používá pouze vysoce kvalitní a odolné prachové peří, které spolu s lehkými a pevnými materiály poskytuje ideální podporu v mrazivých podmínkách! Pokud však hledáte bundu do mírně vyšších teplot nebo se nevyhýbáte aktivitám ve vlhkém prostředí, stojí za to zvážit puchové bundy Berghaus se syntetickou izolací. Na rozdíl od přírodních výplní neztrácí za mokra žádné své vlastnosti! Je proto ideální pro situace, kdy nemůžete sušit oblečení po dlouhou dobu. Moderní řešení jsou navíc tak stlačitelná, že je můžete nosit jako malý balíček!

Puchové bundy Bergahus v nabídce obchodu 8a.cz

V našem obchodě najdete mnoho bund Berghaus. Jak ty lehčí, které lze používat téměř po celý rok, tak specializované expediční modely, které vydrží nástrahy horolezectví a himálajských výstupů. Bez ohledu na to, jaký model si vyberete, vám správný model zajistí tepelný komfort během vašich horských aktivit. Kolekce zahrnuje pánské i dámské péřové bundy Berghaus. Každý si tedy najde to své!