top

Pánské kalhoty Arcteryx

Pánské kalhoty Arcteryx představují špičkovou kvalitu a výkon. Vytvořeno pro zdolávání horských výzev pro horolezce a milovníky trekingu. K dispozici jsou horské kalhoty do každého počasí.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
 1. -40%
  Kalhoty GORE-TEX Arcteryx Beta AR Pant - cloud

  wish list

 2. -18%
  Kalhoty Arcteryx Levon Pant - black

  wish list

 3. -40%
  Skialpove kalhoty Arcteryx Rush Bib - graphite

  wish list

 4. -40%
  Kalhoty Arcteryx Levon Pant - forage

  wish list

 5. -40%
  Trekové kalhoty Arcteryx Nuclei Pant - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské kalhoty Arcteryx jsou nadprůměrně kvalitní

Ačkoli je kanadská značka Arcteryx na trhu poměrně krátce, její výrobky jsou již nyní považovány za jedny z nejlepších. To vše díky jedinečnému přístupu k procesu navrhování a výroby oděvů. Jednotlivé modely jsou určeny pro použití při konkrétní horské aktivitě. Vybíráme nejlepší dostupné materiály a technologická řešení, stejně jako střih, který zajišťuje potřebnou volnost pohybu. Takto vznikají nekompromisní pánské bundy a kalhoty Arcteryx. Jedná se o výrobky pro nejnáročnější uživatele, kteří ocení množství práce vložené do každého detailu. Pokud hledáte kvalitní horské kalhoty, je to ta správná volba.

Rozmanité pánské kalhoty Arcteryx do všech podmínek

Konstruktéři kanadského výrobce dobře vědí, jak rozdílné oblečení může být potřeba v různých ročních obdobích a v různých nadmořských výškách. Horský terén je nejnáročnějším prostředím, kde změny počasí přicházejí velmi rychle a často nečekaně. Proto je třeba být vždy připraven na extrémní povětrnostní podmínky, a to i v létě nebo v přechodných ročních obdobích. Odpovědí na tyto problémy s počasím jsou propracované pánské kalhoty Arcteryx, které poskytují tělu optimální podmínky pro cvičení v různých povětrnostních podmínkách. Použité materiály umožňují vybrat si kalhoty do letních veder i zimních mrazů. Velmi oblíbené jsou softshellové kalhoty, které jsou vhodné do nejrůznějších podmínek. Poskytují vynikající ochranu proti větru, který rychle ochlazuje tělo, a zároveň jsou vysoce prodyšné. To znamená, že rychle odvádějí vlhkost, kterou tělo během cvičení neustále produkuje. Kromě toho se materiály použité v tomto typu pánských kalhot Arcteryx obvykle vyznačují elastickými vlastnostmi, což se projevuje v pohodlném používání. Technické modely jsou navíc vybaveny zpevňujícími panely, které jsou nezbytné pro skalnatý terén. Společnost Arcteryx vám také umožňuje připravit se na nejnepříznivější podmínky díky kalhotám s membránou GTX. Díky vysoké nepromokavosti vydrží i ty nejsilnější lijáky a sněhové bouře.

Široký výběr pánských kalhot v obchodě 8a.cz

Do naší nabídky jsme zařadili široký výběr kalhot od tohoto kanadského výrobce. Lehčí modely se speciálně zvoleným ležérnějším střihem budou ideální pro letní výlety do skal. Jejich vysoká odolnost znamená, že přežijí četné odřeniny o skály. Navíc poskytují vysoký komfort nošení i při mírně vyšších teplotách. Softshellové kalhoty jsou naopak nejlepší volbou pro treking a horolezectví. Jednodušší modely jsou ideální pro turistiku v horách. Mírně elastická tkanina zaručuje volnost pohybu při každém kroku a kapsy umožňují mít potřebné věci po ruce. Membránové kalhoty jsou naopak vhodné pro horské expedice v náročných povětrnostních podmínkách. Představují vnější vrstvu dokonalé ochrany před deštěm, sněhem a větrem. Jsou pak ideální kombinací s bundami Arcteryx.