top

Palčáky The North Face

Rukavice The North Face® jsou ideální volbou pro zimní turistiku, ledovcové túry, lyžování, horolezectví a treking. Velmi teplá, nepromokavá, se syntetickou a přírodní péřovou izolací.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -41%
  Palčáky The North Face Himalayan Mitt - fiery red
  Palčáky The North Face Himalayan Mitt - fiery red
  včetně DPH 2699 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2539 Kč (+7%)
  Doporučená cena výrobce 4590 Kč (-41%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Palčáky North Face do extrémních povětrnostních podmínek!

Americká značka The North Face je dnes již kultovním výrobcem outdoorového oblečení. Produkty TNF se vyznačují desetiletími zkušeností, originálními nápady a nejlepšími dostupnými technologiemi a materiály. Pokud tedy hledáte obuv, která vydrží ty nejextrémnější podmínky na světě, jste na správném místě! Palčáky The North Face zahrnují jak klasiku, kterou si obléknete při túrách v zimních podmínkách, tak nejmodernější provedení v The North Face Advanced Mountain Kit! Výrobky této americké značky jsou navíc vyráběny s maximálním ohledem na životní prostředí. Mnohé z nich obsahují ve svém složení recyklovaná syntetická vlákna. Tím se minimalizuje uhlíková stopa výrobního procesu. A vy můžete učinit informované a udržitelné rozhodnutí o nákupu.

Přírodní prachové peří zaručuje dokonalou izolaci

Palčáky North Face zajišťující maximální ochranu proti omrzlinám jsou obvykle plněny klasickým přírodním prachovým peřím. Tato surovina je nejlepším izolantem. Díky mimořádné lehkosti a vysoké pružnosti se vzduch "chytá do kapes" a účinně odděluje naše ruce od chladu. Na druhou stranu má Down jednu, ale podstatnou nevýhodu, nebo spíše měl podstatnou nevýhodu! Při styku s vodou ztrácí přírodní izolace své vlastnosti. Proto se společnost TNF rozhodla pro hydrofobní úpravu, která toto riziko minimalizuje! Palčáky The North Face využívají také další patentovaná řešení značky. Najdete zde tedy membrány FUTURELIGHT™, které rukavice zcela chrání před promočením! To znamená, že se můžete spolehnout na kompletní ochranu před všemi povětrnostními podmínkami. Teplotu vašich rukou neovlivní ani mráz, ani vítr, ani husté sněžení! Pouze komplexní ochrana zabrání omrzlinám a ztrátě tepelného komfortu.

Podívejte se na palčáky The North Face v nabídce horského obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu máme široký výběr modelů této americké značky. Díky tomu můžete úspěšně vytvořit vrstvený horský outfit, který bude perfektně fungovat v jakýchkoli, i extrémních podmínkách. Naše kolekce zahrnuje pánské i dámské puchové rukavice TNF Každý si tak najde rukavice, které dokonale vyhovují jeho preferencím a velikosti ruky.