top

Only Hot

Only Hot jsou účinné ohřívače rukou a nohou, které jsou ideální do mrazivých podmínek. Chemické ohřívače této značky se snadno používají a jsou bezpečné, díky čemuž mají velmi široké možnosti použití.
3
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce
 1. -5%
  Ohřívač Only Hot Foot Warmer

  wish list

 2. -5%
  Ohřívač Only Hot Hand Warmer

  wish list

 3. -6%
  Ohřívač Only Hot Toe Warmer

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce

Ohřívače Only Hot vám pomohou v boji s chladem

Při zimních aktivitách na horách má mnoho lidí problémy s rychlým promrzáním nohou a rukou. Kromě vhodně zvoleného oblečení a obuvi mohou být velkým pomocníkem chemické ohřívače Only Hot, které jsou dalším zdrojem tepla při velkých mrazech. Jedná se o ideální řešení pro turisty, lyžaře, horolezce nebo cyklisty, kteří potřebují během svých aktivit trochu tepelné podpory. Ohřívače na ruce a nohy vložené do bot nebo rukavic vám umožní pokračovat v cestě v pohodlí a sníží riziko rychlého podchlazení nebo dokonce omrzlin. Ohřívače, které se velmi snadno používají, budou ideální pro turisty, kteří navštěvují hory jen příležitostně, i pro ty, kteří tráví většinu času na horských stezkách.

Jak se vyrábí ohřívače na ruce a nohy Only Hot?

Výrobce se snaží zajistit, aby jeho chemické ohřívače splňovaly přísné požadavky na bezpečnost při jejich používání a byly bezpečné pro životní prostředí. Chemické složení ohřívačů je založeno na netoxických sloučeninách, které se aktivují při kontaktu se vzduchem. Proto je jejich použití tak jednoduché. Stačí otevřít vzduchotěsný obal a vystavit ohřívač vzduchu. Po několika minutách bude celá věc teplá a připravená k použití v botách nebo rukavicích. Další výhodou ohřívačů je, že nevydávají žádný zápach. Navíc se v nich nepoužívají žádné toxické nebo ekologicky škodlivé látky, takže je lze po spotřebování vyhodit do běžného odpadu. Ohřívače na ruce a nohy Only Hot jsou velmi praktické, takže se pro ně v batohu vždy najde místo. Když teplota výrazně klesne a vám je prostě zima, přijdou na pomoc naše spolehlivé chemické ohřívače rukou.

Ohřívače Only Hot – obchod 8a.cz poskytuje úplnou nabídku

Pestrá nabídka ohřívačů značky Only Hot dostupných online vám umožní dokonale vybrat ten správný model pro vaše potřeby. Jednou z nejoblíbenějších možností jsou ohřívače rukou. Mrznoucí ruce jsou častým problémem milovníků lyžování a trekkingu v zimních podmínkách. Skvělým řešením tohoto problému jsou lehké ohřívače na ruce vložené do rukavic. V skialpových botách často mrznou prsty. Především s ohledem na tyto uživatele byly vyvinuty ohřívače prstů a ohřívače na celé nohy, které jim pomáhají přežít chladné počasí.